Primat

Veckans erbjudanden på Willys Stockholm Veddesta Handel

474 erbjudanden just nu · Järfälla · uppdaterat igår · Sida 2 av 5

Om butiken
Påsklämmor −20 % ↗

Påsklämmor

TWIXIT · 28 st

20 kr ordinarie 25 kr

0,71 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Hamburgare Irland −20 % ↗

Hamburgare Irland

452 g

40 kr ordinarie 50 kr

88 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Biff Asia NudlarCarbonara Snack PotMac & Cheese Pasta Snack Pot−16 till −20 %

Knorr

3 varor i erbjudandet

13 kr

25,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Kryddig Kyckli Asia NudlarSnabbnudlar Kyckling−20 %

Knorr

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 16 kr

25,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Hollandaisesås 3-packGrönpepparsås 3-packCitron DillsåsBrunsås 3-packBéarnaisesås 3-pack+5−20 %

Blå Band

10 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 14 kr

22,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Bryggkaffe Mörkrost Fika LoversBryggkaffe Mellanrost Brazil Single OriginBryggkaffe Mörkrost EkoMedium Roast−20 %

Löfbergs

4 varor i erbjudandet

53 kr ordinarie 66 kr

52,90/st, Spara 13,00 kr/st, Max 2 köp

t.o.m. 11 okt

Stockholm Veddesta Handel
Hushållspapper Big −20 % ↗

Hushållspapper Big

LAMBI · 1 st

45 kr ordinarie 56 kr

45 kr/st

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Baguette Vete −20 % ↗

Baguette Vete

Bonjour · 125 g

6 kr ordinarie 7 kr

48 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Mezzi RigatoniPenne RigateNudlar SomenNudlar Soba−15 till −20 %

Pasta & ris

4 varor i erbjudandet

16 kr

32,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Hjort Medaljonger −20 % ↗

Hjort Medaljonger

MOUNTAIN RIVER · 400 g

80 kr ordinarie 99 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Dubbel NougatMjölkchoklad BarMarabouCoco DubbelJapp Dubbel+2−19 %

Marabou

7 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 10 kr

40,00, Välj & blanda! 5 för

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Wc Power SprayShower Power SprayKitchen&Grease SprayBadrum SprayMulti Action−19 %

Spray

5 varor i erbjudandet

26 kr ordinarie 32 kr

25,90/st, Spara 6,00 kr/st

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Universal Spray −19 % ↗

Universal Spray

AJAX · 750 ml

26 kr ordinarie 32 kr

35 kr/l

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Mat & Bak Margarin −19 % ↗

Mat & Bak Margarin

MILDA · 1000 g

30 kr ordinarie 37 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Klassisk Krydda −19 % ↗

Klassisk Krydda

Tajin · 142 g

30 kr ordinarie 37 kr

211 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Appenzeller Extra −19 % ↗

Appenzeller Extra

WERNERSSON OST · 180 g

349 kr/kg ordinarie 429 kr/kg

ca 63 kr/st

t.o.m. 11 okt

Stockholm Veddesta Handel
Vegofärs −19 % ↗

Vegofärs

Anamma · 450 g

37 kr ordinarie 45 kr

82 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Vegobullar FrystaVegoburgare Frysta/4-pack−19 %

Anamma

2 varor i erbjudandet

37 kr ordinarie 45 kr

36,90/st, Spara 8,43 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Vaniljyoghurt KanelbulleHallon Slät VaniljyoghurtPäron Slät VaniljyoghurtSommarbär Klassisk VaniljOriginal Slät Vaniljyoghurt−18 %

Vaniljyoghurt

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 25 kr

40,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Stockholm Veddesta Handel
Tortilla Chips CheeseNacho ChipsTortilla Chips Salta−18 %

Chips

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 16 kr

26,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Vegetable Fond Du ChefKött Fond Du ChefKalvbuljong TärningarSvampbuljong Tärningar−15 %

Knorr

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 12 kr

20,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Saltade MatkexRanch MatkexSourcream & On Matkex−15 %

Matkex

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 12 kr

20,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Stockholm Veddesta Handel
Olive & Milk Refill −17 % ↗

Olive & Milk Refill

PALMOLIVE · 1000 ml

38 kr ordinarie 46 kr

38 kr/l

t.o.m. 11 okt

Stockholm Veddesta Handel
Milk & Honey Refill −17 % ↗

Milk & Honey Refill

PALMOLIVE · 1000 ml

38 kr ordinarie 46 kr

38 kr/l

t.o.m. 11 okt

Stockholm Veddesta Handel
Agavesirap Ekologiskt −17 % ↗

Agavesirap Ekologiskt

Sunny Bio · 500 g

43 kr ordinarie 52 kr

86 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Sötstark Senap −17 % ↗

Sötstark Senap

FELIX · 380 g

18 kr ordinarie 22 kr

47 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Fruktkusar 6-pack −17 % ↗

Fruktkusar 6-pack

Fazer · 420 g

24 kr ordinarie 29 kr

57 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Tortilla Mini −17 % ↗

Tortilla Mini

BANDEROS · 200 g

12 kr ordinarie 14 kr

58 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Fryspåsar 3L SockerrörFryspåsar 2L Sockerrör−17 %

Fryspåsar Sockerrör

2 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 17 kr

28,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Vegoschnitzel FrystVegokorv FrystFalafel Fryst−17 %

Fryst

3 varor i erbjudandet

37 kr ordinarie 44 kr

36,90/st, Spara 7,48 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Naturell Tofu Fast −17 % ↗

Naturell Tofu Fast

ELDORADO · 200 g

10 kr ordinarie 12 kr

50 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Stockholm Veddesta Handel
Camembert Petit −17 % ↗

Camembert Petit

MON AMI · 125 g

15 kr ordinarie 18 kr

119 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
French Brie −17 % ↗

French Brie

MON AMI · 125 g

15 kr ordinarie 18 kr

119 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Vitlök Klass 1 −17 % ↗

Vitlök Klass 1

250 g

20 kr ordinarie 24 kr

80 kr/kg

Stockholm Veddesta Handel
Originalrost SkivadFiberrost Skivad−17 %

Skivad

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 28 kr

22,90/st, Spara 4,60 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Potatisbröd −17 % ↗

Potatisbröd

Östras Bröd · 700 g

25 kr ordinarie 30 kr

36 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Lantbröd Morot Majs −17 % ↗

Lantbröd Morot Majs

Östras Bröd · 700 g

25 kr ordinarie 30 kr

36 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Chorizofärs −17 % ↗

Chorizofärs

Nonna Elide · 250 g

25 kr ordinarie 30 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Blåbär Frysta −17 % ↗

Blåbär Frysta

Garant · 225 g

30 kr ordinarie 36 kr

133 kr/kg

Stockholm Veddesta Handel
Choco Crunch SjokoladeTrippel Honningsnötter−16 %

Denlillenött

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 30 kr

50,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Batterier CBatterier AaaBatterier DBatterier Aa−16 %

Batterier

4 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 30 kr

50,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 8 nov

Stockholm Veddesta Handel
Oparfymerad KulörOparfymerad VittvättKulör ParfymfriVit Tvättmedel PulverKulör Tvättmedel Pulver−16 %

Rengöring

5 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 30 kr

50,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Ferrari Sur Citron/LimeSur Hallon FerrariSalt Hallon FerrariFerrari ColaFerrari Hallon Original−16 %

Ferrari

5 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 13 kr

22,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 8 nov

Stockholm Veddesta Handel
Mathavre SvenskSvenskt Matvete Eko−10 till −16 %

Frebaco Kvarn

2 varor i erbjudandet

11 kr

22,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Baby Storpack −16 % ↗

Baby Storpack

MINSTINGEN · 120 st

20 kr ordinarie 24 kr

0,17 kr/st

t.o.m. 11 okt

Stockholm Veddesta Handel
Fish And Crisp Burger −16 % ↗

Fish And Crisp Burger

FINDUS · 230 g

23 kr ordinarie 27 kr

100 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Bakplåtspapper 24ark −16 % ↗

Bakplåtspapper 24ark

Fixa · 24 st

13 kr ordinarie 15 kr

0,52 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Bacon Rökt & Tärnat −16 % ↗

Bacon Rökt & Tärnat

GARANT · 140 g

13 kr ordinarie 15 kr

89 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Stockholm Veddesta Handel
Bolognese Snack Pot −16 % ↗

Bolognese Snack Pot

KNORR · 60 g

13 kr ordinarie 15 kr

208 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Diskduk −16 % ↗

Diskduk

FIXA · 4 st

13 kr ordinarie 15 kr

3,13 kr/st

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
My Intimate Wipes −16 % ↗

My Intimate Wipes

MEVOLUTION · 20 st

10 kr ordinarie 12 kr

0,50 kr/st

t.o.m. 11 okt

Stockholm Veddesta Handel
Grape Röd Klass 1 −16 % ↗

Grape Röd Klass 1

290 g

8 kr ordinarie 9 kr

26 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Surimi Snowc −16 % ↗

Surimi Snowc

VICIUNAI · 150 g

20 kr ordinarie 24 kr

133 kr/kg

Stockholm Veddesta Handel
Antipasti Skivad −16 % ↗

Antipasti Skivad

Garant · 120 g

40 kr ordinarie 47 kr

333 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Pear Vanilla MilkshakeCappuccino Milkshake−15 %

Milkshake

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 19 kr

32,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Stockholm Veddesta Handel
Vanilla MilkshakeChocolate Milkshake−15 %

Milkshake

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 19 kr

32,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Stockholm Veddesta Handel
Polarkaka −15 % ↗

Polarkaka

Polarbröd · 350 g

17 kr ordinarie 20 kr

48 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Cornichons Krispiga −15 % ↗

Cornichons Krispiga

GARANT · 170 g

17 kr ordinarie 20 kr

99 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Pumpa Halloween −15 % ↗

Pumpa Halloween

5000 g

17 kr/kg ordinarie 20 kr/kg

ca 85 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Mörk Sojasås −15 % ↗

Mörk Sojasås

ELDORADO · 500 ml

17 kr ordinarie 20 kr

34 kr/l

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Jubileumskaka 12-pack −15 % ↗

Jubileumskaka 12-pack

Polarbröd · 400 g

17 kr ordinarie 20 kr

42 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Pink DreamsSoftness & CareApple & Pear BlossomDream Of FreshnessSköljmedel Vanilj & orkidé−15 %

Softlan

5 varor i erbjudandet

28 kr ordinarie 33 kr

27,90/st, Spara 4,90 kr/st

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Outdoor Fresh −15 % ↗

Outdoor Fresh

SOFTLAN · 1000 ml

28 kr ordinarie 33 kr

28 kr/l

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Kalvstek Benfri Nätad −15 % ↗

Kalvstek Benfri Nätad

PRIME · 1000 g

149 kr/kg ordinarie 175 kr/kg

ca 149 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
ZeroSkogsbärEnergidryck BlåbärTropical EditRedbull Sockerfri+6−15 %

Red Bull

11 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 13 kr

22,00 +pant, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Champinjoner SkivorChampinjoner Hela−15 %

Champinjoner

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 20 kr

34,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Vitamindryck ReloadVitamindryck Hydrate−14 %

Vitamindryck

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 27 kr

46,00 +pant, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Kokosmjölk 18% −14 % ↗

Kokosmjölk 18%

SPICEFIELD · 400 ml

12 kr ordinarie 14 kr

30 kr/l

Stockholm Veddesta Handel
Rakhyvel ProGlide −14 % ↗

Rakhyvel ProGlide

Gillette · 1 st

119 kr ordinarie 139 kr

119 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Pumpakärnor −14 % ↗

Pumpakärnor

GARANT EKO · 300 g

30 kr ordinarie 35 kr

100 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Zero Supercan Ltd −14 % ↗

Zero Supercan Ltd

COCA-COLA · 500 ml

13 kr ordinarie 15 kr

26 kr/l

Stockholm Veddesta Handel
Supercan Ltd −14 % ↗

Supercan Ltd

COCA-COLA · 500 ml

13 kr ordinarie 15 kr

26 kr/l

Stockholm Veddesta Handel
Blomsterhonung −14 % ↗

Blomsterhonung

Lune de Miel · 500 g

43 kr ordinarie 50 kr

86 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Fusion 5 −14 % ↗

Fusion 5

GILLETTE · 1 st

99 kr ordinarie 115 kr

99 kr/st

t.o.m. 4 okt

Stockholm Veddesta Handel
Sweet Chili Tortilla StripsTortillachips Ost & jalapeñoTortilla Chips ChiliTortilla Chips Sourcream Chives−12 %

Santa Maria

4 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 13 kr

22,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Ananas Bitar −14 % ↗

Ananas Bitar

ELDORADO · 340 g

25 kr ordinarie 29 kr

73 kr/kg

Stockholm Veddesta Handel
Ketjap ManisKetchup Original−10 till −14 %

Såser & smaksättare

2 varor i erbjudandet

27 kr

26,90/st

t.o.m. 1 nov

Stockholm Veddesta Handel
Tikka Masala Chicken 1 PortButter Chicken 1 PortChicken Red Curry 1 Port−14 %

Chicken Port

3 varor i erbjudandet

45 kr ordinarie 52 kr

44,90/st, Spara 7,05 kr/st

t.o.m. 11 okt

Stockholm Veddesta Handel
Byxblöjor Storlek 6 16-26KgByxblöjor Storlek 4 8-14Kg−13 %

Byxblöjor Storlek

2 varor i erbjudandet

129 kr ordinarie 149 kr

129,00/st, Spara 20,00 kr/st

t.o.m. 11 okt

Stockholm Veddesta Handel
Tyck till