Primat

Veckans erbjudanden på Willys Umeå Syd

482 erbjudanden just nu · Umeå · uppdaterat idag · Sida 3 av 6

Om butiken
Tulpan 7-pack −14 % ↗

Tulpan 7-pack

1 st

60 kr ordinarie 70 kr

60 kr/st

t.o.m. 4 okt

Umeå Syd
Milk White Chocolate NutHoney Roasted Nuts & Sea SaltDark Chocolate Nuts & Sea Salt−14 %

Be-kind

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 18 kr

45,00, Välj & blanda! 3 för

t.o.m. 8 nov

Umeå Syd
Peanut Butter Dark ChocolateCaramel Almond Sea Salt−14 %

Be-kind

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 18 kr

45,00, Välj & blanda! 3 för

t.o.m. 8 nov

Umeå Syd
Blomsterhonung −14 % ↗

Blomsterhonung

Lune de Miel · 500 g

43 kr ordinarie 50 kr

86 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Fusion 5 −14 % ↗

Fusion 5

GILLETTE · 1 st

99 kr ordinarie 115 kr

99 kr/st

t.o.m. 4 okt

Umeå Syd
Sweet Chili Tortilla StripsTortillachips Ost & jalapeñoTortilla Chips ChiliTortilla Chips Sourcream Chives−12 %

Santa Maria

4 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 13 kr

22,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Ananas Bitar −14 % ↗

Ananas Bitar

ELDORADO · 340 g

25 kr ordinarie 29 kr

73 kr/kg

Umeå Syd
Byxblöjor Storlek 6 16-26KgByxblöjor Storlek 4 8-14Kg−13 %

Byxblöjor Storlek

2 varor i erbjudandet

129 kr ordinarie 149 kr

129,00/st, Spara 20,00 kr/st

t.o.m. 11 okt

Umeå Syd
Snabbmakaroner −13 % ↗

Snabbmakaroner

Kungsörnen · 750 g

13 kr ordinarie 15 kr

17 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Tacopaj Nötförs M TacosmakKöttfärspaj Nötfärs VästerbotostFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconMozzarellapaj Dafgårds+3−13 %

Dafgårds

8 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 28 kr

98,00, Välj & blanda! 4 för

t.o.m. 4 okt

Umeå Syd
Dark RoastMedium Roast−13 %

Roast

2 varor i erbjudandet

68 kr ordinarie 78 kr

135,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Rostbiff av Hjort −13 % ↗

Rostbiff av Hjort

MOUNTAIN RIVER · 420 g

169 kr/kg ordinarie 195 kr/kg

ca 71 kr/st

t.o.m. 4 okt

Umeå Syd
Cream Cheese& Rödlök ChipsBacon Megakrispiga PotatisDill WasabiSourcream Onion−13 %

Redhead

4 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 26 kr

22,90/st, Spara 3,50 kr/st

t.o.m. 4 okt

Umeå Syd
Chili Cheese −13 % ↗

Chili Cheese

REDHEAD · 150 g

23 kr ordinarie 26 kr

153 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Umeå Syd
Kaviar MildKaviar Dill−13 %

Kaviar

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 26 kr

45,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Umeå Syd
Citrus Aktiv-GelFresh Aktiv-Gel−13 %

Aktiv-Gel

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 23 kr

19,90/st, Spara 3,00 kr/st

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Marine Aktiv-Gel −13 % ↗

Marine Aktiv-Gel

DUCK · 750 ml

20 kr ordinarie 23 kr

27 kr/l

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Pesto Basilico NötfriPesto GenovesePesto Rosso−11 %

Pesto

3 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 26 kr

46,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Majskyckling Gårds −13 % ↗

Majskyckling Gårds

TRADIFOOD · 1500 g

109 kr/kg ordinarie 125 kr/kg

ca 164 kr/st

t.o.m. 4 okt

Umeå Syd
Gochujang −13 % ↗

Gochujang

WANG · 170 g

19 kr ordinarie 22 kr

111 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Sodakombi X TrocaderoSaltlakritsOriginal−13 %

Ahlgrens Bilar

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 15 kr

26,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Crunchy Peanut ProteinCrunchy Hazeln ProteinAmicelli ChokladKakao MousseRoasted Peanut+8−13 %

Ritter Sport

13 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 23 kr

40,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 4 okt

Umeå Syd
Pippi KrumelurglassSalt Karamell FlerpackGlassstrutar Kola 6-packGlasspinnar Salt Lakrits 6-packJuni Strut+3−12 %

Sia Glass

8 varor i erbjudandet

38 kr

75,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 4 okt

Umeå Syd
Skivat Bacon −13 % ↗

Skivat Bacon

SCAN · 420 g

35 kr ordinarie 40 kr

83 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Umeå Syd
Salami Premium −13 % ↗

Salami Premium

KOMÉTA · 400 g

70 kr ordinarie 80 kr

175 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Umeå Syd
Fläderkulle Skandinavisk TwistLakritstäppa Skandinavisk TwistÄppellund Skandinavisk TwistSkogsglänta Skandinavisk Twist−12 %

Skandinavisk Twist

4 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 29 kr

50,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Mango PassionsfruktLemon Mango DriedStrawberry MangoMango Dried Torkad Mango−12 %

Mango

4 varor i erbjudandet

24 kr ordinarie 27 kr

48,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Coconut Milk −12 % ↗

Coconut Milk

AMPAWA · 500 ml

29 kr ordinarie 33 kr

58 kr/l

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Tvättlappar Torra −12 % ↗

Tvättlappar Torra

ELDORADO · 250 st

29 kr ordinarie 33 kr

0,12 kr/st

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Avfallspåse Vit −12 % ↗

Avfallspåse Vit

FIXA · 25 st

18 kr ordinarie 20 kr

0,70 kr/st

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Skivor Garlic & HerbSkivor Tomat & Basilika−12 %

Skivor

2 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 25 kr

21,90/st, Spara 3,00 kr/st

t.o.m. 11 okt

Umeå Syd
Rökt Smak Skivor −12 % ↗

Rökt Smak Skivor

QUORN · 100 g

22 kr ordinarie 25 kr

219 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Umeå Syd
Bon BonsRaspberry LicoriceEucalyptus Big PackLicorice Sea SaltHalstabletter Salvi+1−12 %

Läkerol

6 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 23 kr

19,90/st, Spara 2,71 kr/st

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Strösocker −12 % ↗

Strösocker

GARANT · 2000 g

20 kr ordinarie 23 kr

10 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Umeå Syd
Triple Treat Mix −12 % ↗

Triple Treat Mix

LÄKEROL · 75 g

20 kr ordinarie 23 kr

265 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Tex Mex Style Dip −12 % ↗

Tex Mex Style Dip

SANTA MARIA · 250 g

25 kr ordinarie 28 kr

100 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Varmkorv BokspånsröktVarmkorv 51 %−12 %

Varmkorv

2 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 45 kr

39,90/st, Spara 5,43 kr/st

t.o.m. 11 okt

Umeå Syd
Honung −12 % ↗

Honung

GARANT EKO · 400 g

50 kr ordinarie 57 kr

125 kr/kg

Umeå Syd
Skinka Lufttorkad −12 % ↗

Skinka Lufttorkad

MONTE CASTELLO · 300 g

50 kr ordinarie 57 kr

166 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Umeå Syd
Eng Cheddar Skivad −12 % ↗

Eng Cheddar Skivad

CATHEDRAL CITY · 150 g

30 kr ordinarie 34 kr

199 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Umeå Syd
Sötpotatis Eko −12 % ↗

Sötpotatis Eko

Garant Eko · 500 g

30 kr ordinarie 34 kr

60 kr/kg

Umeå Syd
Limonata SparklingPesca Clementina ZeroMelograno Arancia Zero−12 %

San Pellegrino

3 varor i erbjudandet

53 kr ordinarie 60 kr

52,90/st +pant, Spara 7,00 kr/st

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
120År Ltd RaBryggkaffe MörkrostBryggkaffe MellanmörkKokkaffe MellanrostMellanrost Perfekt med Mjölk+2−12 %

Löfbergs

7 varor i erbjudandet

53 kr ordinarie 60 kr

52,90/st, Spara 7,00 kr/st, Max 2 köp

t.o.m. 11 okt

Umeå Syd
Handdiskmedel Hav −12 % ↗

Handdiskmedel Hav

Grumme · 500 ml

23 kr ordinarie 26 kr

46 kr/l

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Kexchoklad −11 % ↗

Kexchoklad

Cloetta · 60 g

7 kr ordinarie 8 kr

117 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Umeå Syd
Jalapeño Amerikans DressingBacon Amerikansk DressingOriginal Amerikansk DressingGurkmajonnäs Amerikansk Dressing−11 %

Dressing

4 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 17 kr

30,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Leverpastej GurkaLeverpastej Original−11 %

Leverpastej

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 11 kr

20,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 11 okt

Umeå Syd
Frökusar −11 % ↗

Frökusar

Fazer · 420 g

24 kr ordinarie 27 kr

57 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Umeå Syd
Baguette Kyckling&CurryBaguette KebabCreamy Skagen BaguetteHam & Cheese Baguette−11 %

Baguette

4 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 45 kr

39,90/st, Spara 5,00 kr/st

t.o.m. 11 okt

Umeå Syd
Outdoor Fresh −11 % ↗

Outdoor Fresh

SOFTLAN · 300 ml

40 kr ordinarie 45 kr

133 kr/l

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Citrus Refill −11 % ↗

Citrus Refill

AIR WICK · 250 ml

48 kr ordinarie 54 kr

192 kr/l

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Potatisgratäng −11 % ↗

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

53 kr ordinarie 60 kr

26 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Umeå Syd
Ajvar Stark −11 % ↗

Ajvar Stark

MINELLA · 690 g

32 kr ordinarie 36 kr

46 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Ajvar Mild −11 % ↗

Ajvar Mild

MINELLA · 690 g

32 kr ordinarie 36 kr

46 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Blond LjusrostAmigas MörkrostSolid MellanrostReko Extra Mörk−9 %

Arvidnordquist

4 varor i erbjudandet

73 kr

72,90/st, Spara 7,00 kr/st

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Kitkat White 4 FingerLion ChocoLion WhiteKitkat 4FingerSmarties−11 %

Nestlé

5 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 8 kr

30,00, Välj & blanda! 4 för

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Chili Nötmix Söt Salt med StingMandel Jordnöt Nötmix Honung SaltHonung & Salt Nötmix−11 %

Nötmix Salt

3 varor i erbjudandet

24 kr ordinarie 27 kr

48,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Nötmix Klassisk −11 % ↗

Nötmix Klassisk

ESTRELLA · 200 g

24 kr ordinarie 27 kr

120 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Fågel Gel Fresh & FineMix i Sås Box Fresh & FineMix i Sås Box Fresh & FineFågelmix i Sås Fresh & FineFisk i Sås Box Fresh & Fine−11 %

Fresh Fine

5 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 33 kr

58,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 1 nov

Umeå Syd
Brie De Meaux −11 % ↗

Brie De Meaux

WERNERSSONS · 190 g

249 kr/kg ordinarie 279 kr/kg

ca 47 kr/st

t.o.m. 11 okt

Umeå Syd
Tyck till