Primat

23,00, Välj & blanda! 5 för

5 varor i erbjudandet på Willys Linköping Tornby · t.o.m. 1 nov

← Alla erbjudanden
Källarfranska −30 % ↗

Källarfranska

Surådeg · 60 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

77 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Linköping Tornby
Minibaguette Vete −30 % ↗

Minibaguette Vete

Bonjour · 55 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

84 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Linköping Tornby
Ostfralla −30 % ↗

Ostfralla

Surådeg · 70 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

66 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Linköping Tornby
Rosenbröd −30 % ↗

Rosenbröd

Surådeg · 60 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

77 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Linköping Tornby
Tyck till