Primat

23,00, Välj & blanda! 5 för

7 varor i erbjudandet på Willys Surahammar Stavtorpet · t.o.m. 1 nov

← Alla erbjudanden
Ciabatta Ljus −30 % ↗

Ciabatta Ljus

Surådeg · 60 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

77 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Surahammar Stavtorpet
Källarfranska −30 % ↗

Källarfranska

Surådeg · 60 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

77 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Surahammar Stavtorpet
Minibaguette Vete −30 % ↗

Minibaguette Vete

Bonjour · 55 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

84 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Surahammar Stavtorpet
Ostfralla −30 % ↗

Ostfralla

Surådeg · 70 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

66 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Surahammar Stavtorpet
Rosenbröd −30 % ↗

Rosenbröd

Surådeg · 60 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

77 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Surahammar Stavtorpet
Surdegsfralla Svensk −30 % ↗

Surdegsfralla Svensk

Dafgårds · 80 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

57 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Surahammar Stavtorpet
Vallmobräck −30 % ↗

Vallmobräck

Surådeg · 60 g

4,60 kr ordinarie 7 kr

77 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Surahammar Stavtorpet
Tyck till