Primat

Erbjudanden på Willys Alvesta Stationen

183 erbjudanden just nu · Alvesta · uppdaterat igår · Sida 1 av 2

Om butiken
Ingefära Eko −74 % ↗

Ingefära Eko

200 g

10 kr ordinarie 38 kr

50 kr/kg

Alvesta Stationen
Pumpa Butternut −40 % ↗

Pumpa Butternut

1000 g

15 kr/kg ordinarie 25 kr/kg

ca 15 kr/st

Alvesta Stationen
Donut Fyrkant Rosa ToppingPrincessmunk Grön GlasyrCookie Hallon Vit ChokladDonut Choklad med StrösselDonut Zafari+26−38 %

Kex & kakor

31 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 11 kr

28,00, Välj & blanda! 4 för

t.o.m. 1 nov

Alvesta Stationen
Surdegsfralla SvenskRosenbrödMinibaguette VeteOstfralla−30 %

Bröd

4 varor i erbjudandet

4,60 kr ordinarie 7 kr

23,00, Välj & blanda! 5 för

t.o.m. 1 nov

Alvesta Stationen
Mynta Klass 1 −29 % ↗

Mynta Klass 1

25 g

10 kr ordinarie 14 kr

396 kr/kg

Alvesta Stationen
Nordiska Ärtor −29 % ↗

Nordiska Ärtor

Apetit · 1000 g

25 kr ordinarie 35 kr

25 kr/kg

Alvesta Stationen
Cola Sockerfri −25 % ↗

Cola Sockerfri

ELDORADO · 2000 ml

10 kr ordinarie 13 kr

4,95 kr/l

Alvesta Stationen
Orange Sockerfri −25 % ↗

Orange Sockerfri

ELDORADO · 2000 ml

10 kr ordinarie 13 kr

4,95 kr/l

Alvesta Stationen
Baguette Vete −20 % ↗

Baguette Vete

Bonjour · 125 g

6 kr ordinarie 7 kr

48 kr/kg

t.o.m. 1 nov

Alvesta Stationen
Saint Agur −19 % ↗

Saint Agur

St Agur · 115 g

30 kr ordinarie 37 kr

260 kr/kg

Alvesta Stationen
Pasta Fusilli −17 % ↗

Pasta Fusilli

Barilla · 1000 g

26 kr ordinarie 31 kr

26 kr/kg

Alvesta Stationen
Penne Rigate −17 % ↗

Penne Rigate

BARILLA · 1000 g

26 kr ordinarie 31 kr

26 kr/kg

Alvesta Stationen
Le Petit Rouge −17 % ↗

Le Petit Rouge

WERNERSSONS · 125 g

25 kr ordinarie 30 kr

199 kr/kg

Alvesta Stationen
Classic −17 % ↗

Classic

CAMBOZOLA · 180 g

40 kr ordinarie 48 kr

222 kr/kg

Alvesta Stationen
Cambozola Vitlök −17 % ↗

Cambozola Vitlök

WERNERSSON OST · 180 g

40 kr ordinarie 48 kr

222 kr/kg

Alvesta Stationen
Blåbär Frysta −17 % ↗

Blåbär Frysta

Garant · 225 g

30 kr ordinarie 36 kr

133 kr/kg

Alvesta Stationen
Bearnaise Bbq −16 % ↗

Bearnaise Bbq

LOHMANDERS · 230 ml

18 kr ordinarie 21 kr

78 kr/l

Alvesta Stationen
Aioli Original −16 % ↗

Aioli Original

LOHMANDERS · 230 ml

18 kr ordinarie 21 kr

78 kr/l

Alvesta Stationen
Helgdag 35% −16 % ↗

Helgdag 35%

Glada Bonden · 1000 g

80 kr/kg ordinarie 95 kr/kg

ca 80 kr/st

Alvesta Stationen
Ketchup −16 % ↗

Ketchup

GARANT · 560 g

16 kr ordinarie 19 kr

28 kr/kg

Alvesta Stationen
Surimi Snowc −16 % ↗

Surimi Snowc

VICIUNAI · 150 g

20 kr ordinarie 24 kr

133 kr/kg

Alvesta Stationen
Tärnat Bacon −16 % ↗

Tärnat Bacon

PRIME PATROL · 500 g

40 kr ordinarie 47 kr

80 kr/kg

Alvesta Stationen
Crunchy Hazeln ProteinCrunchy Peanut ProteinRoasted PeanutMjölkchoklad PistachioHoney Salted Almonds+6−13 %

Ritter Sport

11 varor i erbjudandet

20 kr

40,00, Välj & blanda! 2 för

t.o.m. 4 okt

Alvesta Stationen
Sushilax −15 % ↗

Sushilax

FALKENBERG · 180 g

85 kr ordinarie 100 kr

472 kr/kg

Alvesta Stationen
Rågkaka 30-pack −15 % ↗

Rågkaka 30-pack

Garant · 900 g

23 kr ordinarie 27 kr

25 kr/kg

Alvesta Stationen
Vetekaka 24-pack −15 % ↗

Vetekaka 24-pack

Garant · 900 g

23 kr ordinarie 27 kr

25 kr/kg

Alvesta Stationen
Levain Medelhavs −15 % ↗

Levain Medelhavs

BAGERSRO · 650 g

29 kr ordinarie 34 kr

44 kr/kg

Alvesta Stationen
Pizzamjöl −15 % ↗

Pizzamjöl

Kungsörnen · 1500 g

17 kr ordinarie 20 kr

11 kr/kg

Alvesta Stationen
Kokosmjölk 18% −14 % ↗

Kokosmjölk 18%

SPICEFIELD · 400 ml

12 kr ordinarie 14 kr

30 kr/l

Alvesta Stationen
Gräddfil Eko −14 % ↗

Gräddfil Eko

GARANT EKO · 300 ml

12 kr ordinarie 14 kr

40 kr/l

Alvesta Stationen
Grillkorv Tjock −14 % ↗

Grillkorv Tjock

STENSÅKRA · 300 g

30 kr ordinarie 35 kr

100 kr/kg

Alvesta Stationen
Crème Fraiche −14 % ↗

Crème Fraiche

GARANT · 500 ml

24 kr ordinarie 28 kr

48 kr/l

Alvesta Stationen
Pizzamix Riven −14 % ↗

Pizzamix Riven

FRISCHGOLD · 500 g

30 kr ordinarie 35 kr

60 kr/kg

Alvesta Stationen
Ananas Bitar −14 % ↗

Ananas Bitar

ELDORADO · 340 g

25 kr ordinarie 29 kr

73 kr/kg

Alvesta Stationen
Pizzasallad −13 % ↗

Pizzasallad

GARANT · 200 g

13 kr ordinarie 15 kr

65 kr/kg

Alvesta Stationen
Granatäpple −13 % ↗

Granatäpple

289 g

20 kr ordinarie 23 kr

69 kr/kg

Alvesta Stationen
Tapas De Espana −13 % ↗

Tapas De Espana

GARANT · 120 g

40 kr ordinarie 46 kr

333 kr/kg

Alvesta Stationen
Mixed Berry Sugar FreeSalmiak RaspberrySalmiak Sugar FreeHalstabletter OriginalMint Sugar Free+1−13 %

Fisherman's

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 12 kr

30,00, Välj & blanda! 3 för

t.o.m. 4 okt

Alvesta Stationen
Köttbullar Eko −13 % ↗

Köttbullar Eko

Garant Eko · 300 g

33 kr ordinarie 38 kr

110 kr/kg

Alvesta Stationen
Lax Pokétärning −13 % ↗

Lax Pokétärning

FALKENBERG · 150 g

70 kr ordinarie 80 kr

466 kr/kg

Alvesta Stationen
Tyck till