−65 % ↗ Kanelbulle 1-p Bonjour · 100 g 3,90 kr ordinarie 11 kr 43 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−47 % ↗ Vetemjöl GARANT · 2000 g 10 kr ordinarie 19 kr 4,95 kr/kgt.o.m. 30 sep Hemma Stockholm Liljeholmen
−39 % ↗ Smör Normalsaltat SVENSKT SMÖR · 500 g 40 kr ordinarie 65 kr 80 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−35 % ↗ Spenat Klass 1 Garant · 250 g 15 kr ordinarie 23 kr 60 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−34 % ↗ Pastasås Fyra Ostar KELDA · 500 ml 25 kr ordinarie 38 kr 50 kr/lt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−33 % ↗ Paprika Mix Klass 1 400 g 20 kr ordinarie 30 kr 50 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−33 % ↗ Tomat Babyplommon Klass 1 Garant · 500 g 30 kr ordinarie 45 kr 60 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−30 % ↗ Mozzarella Bufala Campana GARANT · 125 g 20 kr ordinarie 28 kr 159 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−28 % ↗ Jubileumskaka 12-pack Polarbröd · 400 g 18 kr ordinarie 25 kr 45 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−26 % ↗ Nötmix Rostade & Saltade GARANT · 200 g 20 kr ordinarie 27 kr 99 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−22 % ↗ Frökusar Fazer · 420 g 25 kr ordinarie 32 kr 59 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−20 % ↗ Hamburgare Irland 452 g 40 kr ordinarie 50 kr 88 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−20 % ↗ Maskindisktabletter Orginal Yes · 48 st 80 kr ordinarie 100 kr 1,66 kr/stt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−19 % ↗ Eucalyptus Big Pack LÄKEROL · 75 g 20 kr ordinarie 25 kr 265 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
−18 % ↗ Jordgubb Drickyoghurt ELDORADO · 250 g 9 kr ordinarie 11 kr 36 kr/kgt.o.m. 11 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−16 % ↗ Cashewnötter Stora Rostade DENLILLENÖTT · 250 g 50 kr ordinarie 60 kr 200 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
−16 % ↗ Svenskt Matvete Eko Frebaco Kvarn · 500 g 12 kr ordinarie 14 kr 24 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
−16 % ↗ Glassbåtar 6-pack SIA Glass · 840 ml 40 kr ordinarie 47 kr 7 kr/stt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−14 % ↗ Choco Flakes ELDORADO · 375 g 22 kr ordinarie 25 kr 58 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−14 % ↗ Cornichons Krispiga GARANT · 170 g 19 kr ordinarie 22 kr 111 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
−13 % ↗ Hallon Slät Vaniljyoghurt VALIO · 1000 g 24 kr ordinarie 27 kr 24 kr/kgt.o.m. 11 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−11 % ↗ Kaviar Mild SVENNES · 250 g 25 kr ordinarie 28 kr 100 kr/kgt.o.m. 11 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−11 % ↗ Pesto Genovese GARANT · 200 g 25 kr ordinarie 28 kr 124 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
−10 % ↗ Skivat Bacon SCAN · 420 g 40 kr ordinarie 44 kr 95 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
−10 % ↗ Vitamindryck Hydrate Vitamin Well · 1150 ml 27 kr ordinarie 30 kr 23 kr/lt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
−9 % ↗ Ketchup Original Felix · 1000 g 30 kr ordinarie 33 kr 30 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
−8 % ↗ Pumpakärnor GARANT EKO · 300 g 34 kr ordinarie 37 kr 113 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
−6 % ↗ Havregryn GARANT EKO · 750 g 17 kr ordinarie 18 kr 22 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
−5 % ↗ Mörk Sojasås ELDORADO · 500 ml 19 kr ordinarie 20 kr 38 kr/lt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Energidryck Red Bull · 250 ml 22 kr 22,00 +pant, 2 för 88 kr/lt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Crunchy Pieces Biscoff MARABOU · 90 g 35 kr 35,00, 2 för 389 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Champinjoner Skivor GARANT · 380 g 34 kr 34,00, 2 för 89 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Passionsoda Zero PREMIER · 330 ml 10 kr 10,00 +pant, 2 för 30 kr/lt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Ranch Matkex GÖTEBORGS KEX · 74 g 22 kr 22,00, 2 för 297 kr/kgt.o.m. 11 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Mango Dried Torkad Mango SUNSHINE DELIG · 100 g 50 kr 50,00, 2 för 500 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Sweet Chili Tortilla Strips SANTA MARIA · 185 g 24 kr 24,00, 2 för 130 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Bacon Rökt & Tärnat GARANT · 140 g 25 kr 25,00, 2 för 179 kr/kgt.o.m. 11 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Leverpastej Original GARANT · 200 g 20 kr 20,00, 2 för 100 kr/kgt.o.m. 11 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Chocolate Protein Milkshake PROFEEL · 250 ml 30 kr 30,00, 2 för 120 kr/lt.o.m. 11 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Carbonara Snack Pot KNORR · 63 g 28 kr 28,00, 2 för 444 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Tortilla Original Medium SANTA MARIA · 320 g 28 kr 28,00, 2 för 88 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Tortilla Mini BANDEROS · 200 g 25 kr 25,00, 2 för 125 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Honung & Salt Nötmix ESTRELLA · 175 g 50 kr 50,00, 2 för 286 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Ikaffe Barista Edition OATLY · 1000 ml 34 kr 34,00, 2 för 34 kr/lt.o.m. 11 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Fettuccine Färsk Pasta Garant · 250 g 25 kr 25,00, 2 för, Max 3 köp 100 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Prosciutto Crudo GARANT · 80 g 55 kr 55,00, 2 för 688 kr/kgt.o.m. 11 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Idealmakaroner Gammaldags KUNGSÖRNEN · 750 g 25 kr 25,00, 2 för 33 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Gulaschsoppa Österrikisk FELIX · 560 g 85 kr 85,00, 2 för 152 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Original Amerikansk Dressing KAVLI · 230 g 32 kr 32,00, 2 för 139 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Original PHILADELPHIA · 200 g 38 kr 38,00, 2 för, Max 3 köp 190 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Svampbuljong Tärningar Knorr · 6 st 22 kr 22,00, 2 för 3,67 kr/stt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Original AHLGRENS BILAR · 160 g 30 kr 30,00, 2 för 188 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Stockholm Liljeholmen
↗ Whole Hazelnut RITTER SPORT · 100 g 45 kr 45,00, 2 för 450 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Stockholm Liljeholmen