−65 % ↗ Kanelbulle 1-p Bonjour · 100 g 3,90 kr ordinarie 11 kr 43 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Oxie Centrum
−39 % ↗ Smör Normalsaltat SVENSKT SMÖR · 500 g 40 kr ordinarie 65 kr 80 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Oxie Centrum
−34 % ↗ Pastasås Fyra Ostar KELDA · 500 ml 25 kr ordinarie 38 kr 50 kr/lt.o.m. 4 okt Hemma Oxie Centrum
−33 % ↗ Tomat Babyplommon Klass 1 Garant · 500 g 30 kr ordinarie 45 kr 60 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Oxie Centrum
−30 % ↗ Mozzarella Bufala Campana GARANT · 125 g 20 kr ordinarie 28 kr 159 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Oxie Centrum
−28 % ↗ Jubileumskaka 12-pack Polarbröd · 400 g 18 kr ordinarie 25 kr 45 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Oxie Centrum
−26 % ↗ Nötmix Rostade & Saltade GARANT · 200 g 20 kr ordinarie 27 kr 99 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Oxie Centrum
−20 % ↗ Maskindisktabletter Orginal Yes · 48 st 80 kr ordinarie 100 kr 1,66 kr/stt.o.m. 4 okt Hemma Oxie Centrum
−19 % ↗ Eucalyptus Big Pack LÄKEROL · 75 g 20 kr ordinarie 25 kr 265 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Oxie Centrum
−18 % ↗ Jordgubb Drickyoghurt ELDORADO · 250 g 9 kr ordinarie 11 kr 36 kr/kgt.o.m. 11 okt Hemma Oxie Centrum
−16 % ↗ Cashewnötter Stora Rostade DENLILLENÖTT · 250 g 50 kr ordinarie 60 kr 200 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Oxie Centrum
−16 % ↗ Svenskt Matvete Eko Frebaco Kvarn · 500 g 12 kr ordinarie 14 kr 24 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Oxie Centrum
−16 % ↗ Glassbåtar 6-pack SIA Glass · 840 ml 40 kr ordinarie 47 kr 7 kr/stt.o.m. 4 okt Hemma Oxie Centrum
−14 % ↗ Cornichons Krispiga GARANT · 170 g 19 kr ordinarie 22 kr 111 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Oxie Centrum
−13 % ↗ Hallon Slät Vaniljyoghurt VALIO · 1000 g 24 kr ordinarie 27 kr 24 kr/kgt.o.m. 11 okt Hemma Oxie Centrum
−10 % ↗ Vitamindryck Hydrate Vitamin Well · 1150 ml 27 kr ordinarie 30 kr 23 kr/lt.o.m. 1 nov Hemma Oxie Centrum
↗ Mango Dried Torkad Mango SUNSHINE DELIG · 100 g 50 kr 50,00, 2 för 500 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Oxie Centrum
↗ Sweet Chili Tortilla Strips SANTA MARIA · 185 g 24 kr 24,00, 2 för 130 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Oxie Centrum
↗ Chocolate Protein Milkshake PROFEEL · 250 ml 30 kr 30,00, 2 för 120 kr/lt.o.m. 11 okt Hemma Oxie Centrum
↗ Tortilla Original Medium SANTA MARIA · 320 g 28 kr 28,00, 2 för 88 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Oxie Centrum
↗ Fettuccine Färsk Pasta Garant · 250 g 25 kr 25,00, 2 för, Max 3 köp 100 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Oxie Centrum
↗ Idealmakaroner Gammaldags KUNGSÖRNEN · 750 g 25 kr 25,00, 2 för 33 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Oxie Centrum
↗ Original Amerikansk Dressing KAVLI · 230 g 32 kr 32,00, 2 för 139 kr/kgt.o.m. 1 nov Hemma Oxie Centrum
↗ Original PHILADELPHIA · 200 g 38 kr 38,00, 2 för, Max 3 köp 190 kr/kgt.o.m. 4 okt Hemma Oxie Centrum