Primat

Kronjäst Jäst Matbröd Färsk på Willys Umeå Syd

KRONJÄST · 50 g

Pris i butiken

Pris ändrat 24 veckor sedan.

  1. 1 Willys Umeå Syd↗ Umeå · pris ändrat 24 veckor sedan pris 3,20 kr jämförpris 64 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Umeå Syd, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Avion↗ 50 m · Umeå · pris ändrat 3 veckor sedan Jäst 50g 3 för 9kr-3 för 9:- ordinarie 3,31 kr pris 3 kr jämförpris 60 kr/kg
  2. 2 Coop Teg↗ 1,5 km · Umeå · pris ändrat 3 veckor sedan Jäst 50g 3 för 9kr-3 för 9:- ordinarie 3,31 kr pris 3 kr jämförpris 60 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Umeå↗ 2,7 km · Umeå · pris ändrat 26 veckor sedan pris 3,31 kr jämförpris 66 kr/kg

Lägst pris i landet

926 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Rimbo↗ Rimbo · pris ändrat 4 veckor sedan 3 för 8kr ordinarie 3,31 kr pris 2,67 kr jämförpris 53 kr/kg
  2. 2 ICA Ljungskile↗ Ljungskile · pris ändrat 24 veckor sedan pris 2,79 kr jämförpris 56 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat 3 veckor sedan Jäst 50g 3 för 9kr-3 för 9:- ordinarie 3,31 kr pris 3 kr jämförpris 60 kr/kg
  4. 4 Coop Västerhaninge Centrum↗ Västerhaninge · pris ändrat 3 veckor sedan Jäst 50g 3 för 9kr-3 för 9:- ordinarie 3,69 kr pris 3 kr jämförpris 60 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat 3 veckor sedan Jäst 50g 3 för 9kr-3 för 9:- ordinarie 3,31 kr pris 3 kr jämförpris 60 kr/kg

920 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

3 kr4 krjuliaugsepokt3,20 kr · 29 juni–2 okt · Willys Umeå Syd3 kr4 krjuliaugsepokt3,20 kr · 29 juni–2 okt · Willys Umeå Syd
Willys Umeå Syd

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Umeå Syd · Marknadsgatan 5 · 90422 Umeå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 0000073500308 · Alla butiker med varan

Tyck till