Primat

KRONJÄST Jäst Söt Deg Färsk

KRONJÄST · 50 g

Billigast 2,67 kr på ICA Kvantum Rimbo · 53 kr/kg

Du sparar 4,28 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

925 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Rimbo↗ Rimbo · pris ändrat 4 veckor sedan 3 för 8kr ordinarie 3,31 kr pris 2,67 kr jämförpris 53 kr/kg
  2. 2 ICA Ljungskile↗ Ljungskile · pris ändrat 24 veckor sedan pris 2,79 kr jämförpris 56 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat 3 veckor sedan Jäst 50g 3 för 9kr-3 för 9:- ordinarie 3,31 kr pris 3 kr jämförpris 60 kr/kg
  4. 4 Coop Västerhaninge Centrum↗ Västerhaninge · pris ändrat 3 veckor sedan Jäst 50g 3 för 9kr-3 för 9:- ordinarie 3,69 kr pris 3 kr jämförpris 60 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat 3 veckor sedan Jäst 50g 3 för 9kr-3 för 9:- ordinarie 3,31 kr pris 3 kr jämförpris 60 kr/kg

920 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

2 kr3 kr4 krjuliaugsepoktKampanj 2,67 kr · 21 aug–2 okt · ICA Kvantum Rimbo3,31 kr · 29 juni–2 okt · ICA Kvantum Rimbo2 kr3 kr4 krjuliaugsepoktKampanj 2,67 kr · 21 aug–2 okt · ICA Kvantum Rimbo3,31 kr · 29 juni–2 okt · ICA Kvantum Rimbo
ICA Kvantum Rimbokampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 0000073500346

Tyck till