Primat

DOLE Tropical Gold Ananas Skivor

DOLE · 417 g

Billigast 50 kr på Coop Tyresö · 74 kr/kg

Du sparar 11 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

510 butiker har varan

  1. 1 Coop Tyresö↗ Tyresö · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 681 g pris 50 kr jämförpris 74 kr/kg
  2. 2 Coop Daglivs↗ Stockholm · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 681 g pris 50 kr jämförpris 74 kr/kg
  3. 3 Coop Linden Motala↗ Motala · pris ändrat förra veckan förp. 681 g pris 50 kr jämförpris 74 kr/kg
  4. 4 Coop Simrishamn↗ Simrishamn · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 681 g pris 50 kr jämförpris 74 kr/kg
  5. 5 Coop City Hallsberg↗ Hallsberg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 681 g pris 50 kr jämförpris 74 kr/kg

505 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

50 kr51 krjuliaugsep50,11 kr · 27 juni–30 sep · Coop Tyresö50 kr51 krjuliaugsep50,11 kr · 27 juni–30 sep · Coop Tyresö
Coop Tyresö

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 0038900012250

Tyck till