Vad kostar varan där du handlar?
Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.
Lägst pris i landet
530 butiker har varan
-
1
Coop Stora Härlöv↗
förp. 200 g
ordinarie 59 krpris 45 kr jämförpris 225 kr/kg -
2
Coop Stora Ronneby↗
förp. 200 g
ordinarie 59 krpris 45 kr jämförpris 225 kr/kg -
3
Coop Stora Svedala↗
förp. 200 g
ordinarie 59 krpris 45 kr jämförpris 225 kr/kg -
4
Coop Sjöbo↗
förp. 200 g
ordinarie 59 krpris 45 kr jämförpris 225 kr/kg -
5
Coop Stora Trelleborg↗
förp. 200 g
ordinarie 59 krpris 45 kr jämförpris 225 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna för billigaste butiken.
Coop Stora Härlöv
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisEAN 0054881006002
