Primat

Carmex Läppbalsam Granatäpple

Carmex · 4,25 g

Billigast 22 kr på ICA Maxi Universitetet · 5500 kr/kg

Du sparar 14 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

244 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Universitetet↗ Örebro · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 4 g ordinarie 28 kr pris 22 kr jämförpris 5500 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Hjertberg↗ Lidköping · pris ändrat 5 veckor sedan 2 för 45krförp. 4 g ordinarie 28 kr pris 23 kr jämförpris 5625 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Jätten↗ Trollhättan · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 4 g ordinarie 29 kr pris 25 kr jämförpris 6250 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Flen↗ Flen · pris ändrat idag förp. 4 g ordinarie 29 kr pris 25 kr jämförpris 6250 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Eskilstuna↗ Eskilstuna · pris ändrat förra veckan förp. 4 g ordinarie 29 kr pris 25 kr jämförpris 6250 kr/kg

239 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

22 kr24 kr26 kr28 krjuliaugsep27,90 kr · 26 juni–28 aug · ICA Maxi Universitetet23 kr · 28 aug–21 sep · ICA Maxi Universitetet27,90 kr · 21 sep–24 sep · ICA Maxi Universitetet22 kr · 24 sep–29 sep · ICA Maxi Universitetet22 kr24 kr26 kr28 krjuliaugsep27,90 kr · 26 juni–28 aug · ICA Maxi Universitetet23 kr · 28 aug–21 sep · ICA Maxi Universitetet27,90 kr · 21 sep–24 sep · ICA Maxi Universitetet22 kr · 24 sep–29 sep · ICA Maxi Universitetet
ICA Maxi Universitetet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 0083078022471

Tyck till