Primat

Coop Bjursås Nötfärs

Coop Bjursås · 400 g

Billigast 115 kr/kg på City Gross Malmö Stora Bernstorp · ca 184 kr/st

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

38 butiker har varan

  1. 1 City Gross Malmö Stora Bernstorp↗ Arlöv · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1600 g pris 184 kr jämförpris 115 kr/kg
  2. 2 City Gross Borås↗ Borås · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1600 g pris 184 kr jämförpris 115 kr/kg
  3. 3 City Gross Eskilstuna↗ Eskilstuna · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1600 g pris 184 kr jämförpris 115 kr/kg
  4. 4 City Gross Falun↗ Falun · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1600 g pris 184 kr jämförpris 115 kr/kg
  5. 5 City Gross Uppsala Gränby↗ Uppsala · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1600 g pris 184 kr jämförpris 115 kr/kg

33 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

111 kr136 kr161 kr186 krjuliaugsepKampanj 111,93 kr · 26 juni–29 juli · City Gross Malmö Stora Bernstorp184 kr · 26 juni–10 aug · City Gross Malmö Stora Bernstorp159,92 kr · 10 aug–24 aug · City Gross Malmö Stora Bernstorp184 kr · 24 aug–31 aug · City Gross Malmö Stora Bernstorp159,92 kr · 31 aug–7 sep · City Gross Malmö Stora Bernstorp184 kr · 7 sep–29 sep · City Gross Malmö Stora Bernstorp111 kr136 kr161 kr186 krjuliaugsepKampanj 111,93 kr · 26 juni–29 juli · City Gross Malmö Stora Bernstorp184 kr · 26 juni–10 aug · City Gross Malmö Stora Bernstorp159,92 kr · 10 aug–24 aug · City Gross Malmö Stora Bernstorp184 kr · 24 aug–31 aug · City Gross Malmö Stora Bernstorp159,92 kr · 31 aug–7 sep · City Gross Malmö Stora Bernstorp184 kr · 7 sep–29 sep · City Gross Malmö Stora Bernstorp
City Gross Malmö Stora Bernstorpkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 2000405000009 · Köttfärs – pris idag

Tyck till