Primat

GULDFÅGELN Kycklingfilé Tvådelad

GULDFÅGELN · 750 g

Billigast 145 kr/kg på Coop Stora Barkarby · ca 102 kr/st

Du sparar 30 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

312 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 102 kr jämförpris 145 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Stenby Västerås↗ Västerås · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 700 g pris 102 kr jämförpris 145 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 700 g pris 103 kr jämförpris 147 kr/kg

307 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

97 kr102 kr107 kr112 krjuliaugsepEj listad efter 29 juli · Coop Stora BarkarbyKampanj 97,30 kr · 26 juni–4 juli · Coop Stora BarkarbyKampanj 97,30 kr · 14 sep–15 sep · Coop Stora Barkarby111,97 kr · 26 juni–4 juli · Coop Stora Barkarby97,30 kr · 4 juli–29 juli · Coop Stora Barkarby111,97 kr · 14 sep–15 sep · Coop Stora Barkarby97,30 kr · 15 sep–21 sep · Coop Stora Barkarby111,97 kr · 21 sep–23 sep · Coop Stora Barkarby101,50 kr · 23 sep–29 sep · Coop Stora Barkarby97 kr102 kr107 kr112 krjuliaugsepEj listad efter 29 juli · Coop Stora BarkarbyKampanj 97,30 kr · 26 juni–4 juli · Coop Stora BarkarbyKampanj 97,30 kr · 14 sep–15 sep · Coop Stora Barkarby111,97 kr · 26 juni–4 juli · Coop Stora Barkarby97,30 kr · 4 juli–29 juli · Coop Stora Barkarby111,97 kr · 14 sep–15 sep · Coop Stora Barkarby97,30 kr · 15 sep–21 sep · Coop Stora Barkarby111,97 kr · 21 sep–23 sep · Coop Stora Barkarby101,50 kr · 23 sep–29 sep · Coop Stora Barkarby
Coop Stora Barkarbykampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 2307111200007 · Kycklingfilé pris

Tyck till