Primat

Siljans Chark Kassler på Willys Borlänge Stora Tuna

SILJANS CHARK · 450 g

Pris i butiken

Pris ändrat 13 veckor sedan.

  1. 1 Willys Borlänge Stora Tuna↗ Borlänge · pris ändrat 13 veckor sedan pris 61 kr jämförpris 135 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Borlänge Stora Tuna, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Norra Backa↗ 3,5 km · Borlänge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 400 g pris 64 kr jämförpris 160 kr/kg

Lägst pris i landet

15 butiker har varan

  1. 1 Willys Mora↗ Mora · pris ändrat förra veckan pris 61 kr jämförpris 135 kr/kg
  2. 2 Willys Borlänge Kupolen↗ Borlänge · pris ändrat 9 veckor sedan pris 61 kr jämförpris 135 kr/kg
  3. 3 Willys Falun Svalan↗ Falun · pris ändrat 9 veckor sedan pris 61 kr jämförpris 135 kr/kg
  4. 4 Willys Ludvika Lyviksberget↗ Ludvika · pris ändrat 5 dagar sedan pris 61 kr jämförpris 135 kr/kg
  5. 5 Coop Daglivs↗ Stockholm · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 400 g pris 64 kr jämförpris 160 kr/kg

9 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

60 kr61 krjuliaugsepokt60,75 kr · 28 juni–1 okt · Willys Borlänge Stora Tuna60 kr61 krjuliaugsepokt60,75 kr · 28 juni–1 okt · Willys Borlänge Stora Tuna
Willys Borlänge Stora Tuna

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Borlänge Stora Tuna · Tyllsnäsvägen 4 · 78461 Borlänge

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2308207100003 · Alla butiker med varan · Kassler – pris idag

Tyck till