Primat

Scan Fläskkarre på Coop Skinnskatteberg

SCAN · 1100 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Skinnskatteberg↗ Skinnskatteberg · pris ändrat förra veckan pris 130 kr jämförpris 108 kr/kg

Lägst pris i landet

451 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Skövde Hentorpshallen↗ Skövde · pris ändrat förra veckan pris 109 kr jämförpris 99 kr/kg
  2. 2 Hemköp Bredäng↗ Skärholmen · pris ändrat förra veckan pris 110 kr jämförpris 100 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg

445 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

70 kr93 kr116 kr139 krjuliaugsepoktKampanj 70,80 kr · 29 juni–29 juli · Coop SkinnskattebergKampanj 83,88 kr · 10 aug–17 aug · Coop SkinnskattebergKampanj 83,88 kr · 14 sep–21 sep · Coop SkinnskattebergKampanj 106,80 kr · 21 sep–28 sep · Coop Skinnskatteberg136,09 kr · 29 juni–4 juli · Coop Skinnskatteberg129,64 kr · 4 juli–2 okt · Coop Skinnskatteberg70 kr93 kr116 kr139 krjuliaugsepoktKampanj 70,80 kr · 29 juni–29 juli · Coop SkinnskattebergKampanj 83,88 kr · 10 aug–17 aug · Coop SkinnskattebergKampanj 83,88 kr · 14 sep–21 sep · Coop SkinnskattebergKampanj 106,80 kr · 21 sep–28 sep · Coop Skinnskatteberg136,09 kr · 29 juni–4 juli · Coop Skinnskatteberg129,64 kr · 4 juli–2 okt · Coop Skinnskatteberg
Coop Skinnskattebergkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Skinnskatteberg · Centralvägen 13-15 · 73930 Skinnskatteberg

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 2320051600003 · Alla butiker med varan

Tyck till