Primat

Scan Fläskkarre på Coop Stora Ljusdal

SCAN · 1100 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Stora Ljusdal↗ Ljusdal · pris ändrat förra veckan pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg

Lägst pris i landet

444 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Skövde Hentorpshallen↗ Skövde · pris ändrat förra veckan pris 109 kr jämförpris 99 kr/kg
  2. 2 Hemköp Bredäng↗ Skärholmen · pris ändrat förra veckan pris 110 kr jämförpris 100 kr/kg
  3. 3 Coop Sydport Mariestad↗ Mariestad · pris ändrat idag förp. 1200 g pris 115 kr jämförpris 96 kr/kg
  4. 4 Coop City Hallsberg↗ Hallsberg · pris ändrat idag förp. 1200 g pris 115 kr jämförpris 96 kr/kg
  5. 5 Coop Säter↗ Säter · pris ändrat idag förp. 1200 g pris 115 kr jämförpris 96 kr/kg

438 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

70 kr89 kr108 kr127 krjuliaugsepoktKampanj 70,80 kr · 1 juli–29 juli · Coop Stora LjusdalKampanj 83,88 kr · 17 aug–24 aug · Coop Stora LjusdalKampanj 83,88 kr · 14 sep–21 sep · Coop Stora Ljusdal125,10 kr · 1 juli–22 juli · Coop Stora Ljusdal123,60 kr · 22 juli–21 sep · Coop Stora Ljusdal · medlem 83,88 kr116,40 kr · 21 sep–4 okt · Coop Stora Ljusdal70 kr89 kr108 kr127 krjuliaugsepoktKampanj 70,80 kr · 1 juli–29 juli · Coop Stora LjusdalKampanj 83,88 kr · 17 aug–24 aug · Coop Stora LjusdalKampanj 83,88 kr · 14 sep–21 sep · Coop Stora Ljusdal125,10 kr · 1 juli–22 juli · Coop Stora Ljusdal123,60 kr · 22 juli–21 sep · Coop Stora Ljusdal · medlem 83,88 kr116,40 kr · 21 sep–4 okt · Coop Stora Ljusdal
Coop Stora Ljusdalkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Ljusdal · Norra Järnvägsgatan 27 · 82732 Ljusdal

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2320051600003 · Alla butiker med varan

Tyck till