Primat

Scan Pigghamkarré Benfri Sverige på Hemköp Uppsala Rosendal

SCAN · 1100 g

Pris i butiken

Pris ändrat 3 dagar sedan.

  1. 1 Hemköp Uppsala Rosendal↗ Uppsala · pris ändrat 3 dagar sedan pris 127 kr jämförpris 115 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Hemköp Uppsala Rosendal, billigast först.

  1. 1 Hemköp Uppsala Svava C↗ 2,1 km · Uppsala · pris ändrat 3 dagar sedan pris 131 kr jämförpris 119 kr/kg

Lägst pris i landet

451 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Skövde Hentorpshallen↗ Skövde · pris ändrat förra veckan pris 109 kr jämförpris 99 kr/kg
  2. 2 Hemköp Bredäng↗ Skärholmen · pris ändrat förra veckan pris 110 kr jämförpris 100 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg

445 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

87 kr102 kr117 kr132 krjuliaugsepoktEj listad efter 30 juli · Hemköp Uppsala RosendalKampanj 87,94 kr · 22 sep–28 sep · Hemköp Uppsala Rosendal130,13 kr · 7 juli–30 juli · Hemköp Uppsala Rosendal126,50 kr · 21 sep–1 okt · Hemköp Uppsala Rosendal87 kr102 kr117 kr132 krjuliaugsepoktEj listad efter 30 juli · Hemköp Uppsala RosendalKampanj 87,94 kr · 22 sep–28 sep · Hemköp Uppsala Rosendal130,13 kr · 7 juli–30 juli · Hemköp Uppsala Rosendal126,50 kr · 21 sep–1 okt · Hemköp Uppsala Rosendal
Hemköp Uppsala Rosendalkampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Hemköp Uppsala Rosendal · Kansliskrivargatan 1 · 75257 Uppsala

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2320051600003 · Alla butiker med varan · Karré – pris idag

Tyck till