Primat

Scan Pigghamkarré Benfri Sverige på Hemköp Trollhättan Kungsgatan

SCAN · 1100 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Hemköp Trollhättan Kungsgatan↗ Trollhättan · pris ändrat förra veckan pris 131 kr jämförpris 119 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Hemköp Trollhättan Kungsgatan, billigast först.

  1. 1 Willys Trollhättan Hojum↗ 1,7 km · Trollhättan · pris ändrat förra veckan pris 120 kr jämförpris 109 kr/kg
  2. 2 Coop Kronhjorten Trollhättan↗ 1,1 km · Trollhättan · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 130 kr jämförpris 108 kr/kg
  3. 3 Hemköp Trollhättan Hjortmossen↗ 1,3 km · Trollhättan · pris ändrat förra veckan pris 131 kr jämförpris 119 kr/kg

Lägst pris i landet

460 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Skövde Hentorpshallen↗ Skövde · pris ändrat förra veckan pris 109 kr jämförpris 99 kr/kg
  2. 2 Hemköp Bredäng↗ Skärholmen · pris ändrat förra veckan pris 110 kr jämförpris 100 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg

454 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

130 kr131 krjuliaugsepokt130,90 kr · 21 sep–3 okt · Hemköp Trollhättan Kungsgatan130 kr131 krjuliaugsepokt130,90 kr · 21 sep–3 okt · Hemköp Trollhättan Kungsgatan
Hemköp Trollhättan Kungsgatan

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

Hemköp Trollhättan Kungsgatan · Kungsgatan 12 · 46131 Trollhättan

Prisdata uppdaterad 2 dagar sedan.

EAN 2320051600003 · Alla butiker med varan · Karré – pris idag

Tyck till