Primat

Scan Pigghamkarré Benfri Sverige på Willys Sollentuna Rotebro

SCAN · 1100 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Sollentuna Rotebro↗ Sollentuna · pris ändrat förra veckan pris 120 kr jämförpris 109 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Sollentuna Rotebro, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Häggvik↗ 3,5 km · Sollentuna · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg
  2. 2 Hemköp Sollentuna Rotehallen↗ 650 m · Sollentuna · pris ändrat förra veckan pris 134 kr jämförpris 122 kr/kg

Lägst pris i landet

453 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Skövde Hentorpshallen↗ Skövde · pris ändrat förra veckan pris 109 kr jämförpris 99 kr/kg
  2. 2 Hemköp Bredäng↗ Skärholmen · pris ändrat förra veckan pris 110 kr jämförpris 100 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg

447 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

71 kr88 kr105 kr122 krjuliaugsepoktKampanj 71,39 kr · 17 sep–18 sep · Willys Sollentuna RotebroKampanj 87,89 kr · 18 sep–21 sep · Willys Sollentuna Rotebro119,90 kr · 13 sep–3 okt · Willys Sollentuna Rotebro71 kr88 kr105 kr122 krjuliaugsepoktKampanj 71,39 kr · 17 sep–18 sep · Willys Sollentuna RotebroKampanj 87,89 kr · 18 sep–21 sep · Willys Sollentuna Rotebro119,90 kr · 13 sep–3 okt · Willys Sollentuna Rotebro
Willys Sollentuna Rotebrokampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Sollentuna Rotebro · Konsumentvägen 1 · 19268 Sollentuna

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2320051600003 · Alla butiker med varan · Karré – pris idag

Tyck till