Primat

Scan Pigghamkarré Benfri Sverige på Willys Kungsbacka Södercity

SCAN · 1100 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Kungsbacka Södercity↗ Kungsbacka · pris ändrat förra veckan pris 120 kr jämförpris 109 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Kungsbacka Södercity, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Kungsbacka↗ 200 m · Kungsbacka · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 124 kr jämförpris 103 kr/kg
  2. 2 Coop Kolla Parkstad↗ 800 m · Kungsbacka · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 125 kr jämförpris 104 kr/kg
  3. 3 Hemköp Kungsbacka Hålabäck↗ 800 m · Kungsbacka · pris ändrat förra veckan pris 131 kr jämförpris 119 kr/kg
  4. 4 Hemköp Kungsbacka Torget↗ 1,0 km · Kungsbacka · pris ändrat förra veckan pris 131 kr jämförpris 119 kr/kg

Lägst pris i landet

460 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Skövde Hentorpshallen↗ Skövde · pris ändrat förra veckan pris 109 kr jämförpris 99 kr/kg
  2. 2 Hemköp Bredäng↗ Skärholmen · pris ändrat förra veckan pris 110 kr jämförpris 100 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 116 kr jämförpris 97 kr/kg

454 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

71 kr88 kr105 kr122 krjuliaugsepoktKampanj 71,39 kr · 17 sep–18 sep · Willys Kungsbacka SödercityKampanj 87,89 kr · 18 sep–21 sep · Willys Kungsbacka Södercity119,90 kr · 14 sep–3 okt · Willys Kungsbacka Södercity71 kr88 kr105 kr122 krjuliaugsepoktKampanj 71,39 kr · 17 sep–18 sep · Willys Kungsbacka SödercityKampanj 87,89 kr · 18 sep–21 sep · Willys Kungsbacka Södercity119,90 kr · 14 sep–3 okt · Willys Kungsbacka Södercity
Willys Kungsbacka Södercitykampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Kungsbacka Södercity · Hantverksgatan 31 · 43442 Kungsbacka

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 2320051600003 · Alla butiker med varan · Karré – pris idag

Tyck till