Scan Pigghamkarré Benfri Sverige på Willys Hyllinge Handelsplats
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat förra veckan.
- 1 Willys Hyllinge Handelsplats↗ pris 120 kr jämförpris 109 kr/kg
Lägst pris i landet
444 butiker har varan
- 1 Hemköp Skövde Hentorpshallen↗ pris 109 kr jämförpris 99 kr/kg
- 2 Hemköp Bredäng↗ pris 110 kr jämförpris 100 kr/kg
- 3 Coop Sydport Mariestad↗ förp. 1200 g pris 115 kr jämförpris 96 kr/kg
- 4 Coop City Hallsberg↗ förp. 1200 g pris 115 kr jämförpris 96 kr/kg
- 5 Coop Säter↗ förp. 1200 g pris 115 kr jämförpris 96 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Hyllinge Handelsplatskampanjpris
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Hyllinge Handelsplats · Brännaregatan 3b · 26575 Hyllinge
EAN 2320051600003 · Alla butiker med varan · Karré – pris idag
