Primat

Scan Picnicbog på Coop Kolberga, Oskarshamn

SCAN · 1000 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Kolberga↗ Oskarshamn · pris ändrat förra veckan pris 91 kr jämförpris 75 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Kolberga, billigast först.

  1. 1 Coop Flanaden↗ 1,5 km · Oskarshamn · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 91 kr jämförpris 75 kr/kg

Lägst pris i landet

158 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Tumba↗ Tumba · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg

152 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

85 kr88 kr91 kr94 krjuliaugsepKampanj 85,28 kr · 17 sep–21 sep · Coop Kolberga85,28 kr · 14 sep–17 sep · Coop Kolberga91,44 kr · 17 sep–28 sep · Coop Kolberga85 kr88 kr91 kr94 krjuliaugsepKampanj 85,28 kr · 17 sep–21 sep · Coop Kolberga85,28 kr · 14 sep–17 sep · Coop Kolberga91,44 kr · 17 sep–28 sep · Coop Kolberga
Coop Kolbergakampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Kolberga · Hemvägen 2 · 57232 Oskarshamn

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2320052200004 · Alla butiker med varan

Tyck till