Primat

Scan Picnicbog på Coop Hjärup

SCAN · 1000 g

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

Lägst pris i landet

158 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Tumba↗ Tumba · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg

153 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

85 kr92 kr99 kr106 krjuliaugsepEj listad efter 21 sep · Coop HjärupKampanj 85,28 kr · 1 sep–7 sep · Coop HjärupKampanj 85,28 kr · 14 sep–17 sep · Coop Hjärup103,25 kr · 29 aug–3 sep · Coop Hjärup · medlem 85,28 kr87,28 kr · 3 sep–12 sep · Coop Hjärup85,34 kr · 12 sep–17 sep · Coop Hjärup85,28 kr · 17 sep–21 sep · Coop Hjärup85 kr92 kr99 kr106 krjuliaugsepEj listad efter 21 sep · Coop HjärupKampanj 85,28 kr · 1 sep–7 sep · Coop HjärupKampanj 85,28 kr · 14 sep–17 sep · Coop Hjärup103,25 kr · 29 aug–3 sep · Coop Hjärup · medlem 85,28 kr87,28 kr · 3 sep–12 sep · Coop Hjärup85,34 kr · 12 sep–17 sep · Coop Hjärup85,28 kr · 17 sep–21 sep · Coop Hjärup
Coop Hjärupkampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Hjärup · Handelsområde 12 · 24564 Hjärup

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2320052200004 · Alla butiker med varan

Tyck till