Primat

Scan Picnicbog på Coop Stora Valbo

SCAN · 1000 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Valbo↗ Valbo · pris ändrat 2 veckor sedan pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg

Lägst pris i landet

151 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Tumba↗ Tumba · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg

145 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

85 kr86 kr87 kr88 krjuliaugsepoktEj listad efter 5 sep · Coop Stora ValboKampanj 85,28 kr · 1 sep–5 sep · Coop Stora Valbo87,28 kr · 1 juli–5 sep · Coop Stora Valbo · medlem 85,28 kr85,34 kr · 15 sep–4 okt · Coop Stora Valbo85 kr86 kr87 kr88 krjuliaugsepoktEj listad efter 5 sep · Coop Stora ValboKampanj 85,28 kr · 1 sep–5 sep · Coop Stora Valbo87,28 kr · 1 juli–5 sep · Coop Stora Valbo · medlem 85,28 kr85,34 kr · 15 sep–4 okt · Coop Stora Valbo
Coop Stora Valbokampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Valbo · Valbovägen 307 · 81832 Valbo

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 2320052200004 · Alla butiker med varan

Tyck till