Primat

Scan Picnicbog på Coop Stora Sundsvall

SCAN · 1000 g

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

Lägst pris i landet

162 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Tumba↗ Tumba · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg

157 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

85 kr93 kr101 kr109 krjuliaugsepoktEj listad efter 23 juli · Coop Stora SundsvallEj listad efter 29 sep · Coop Stora SundsvallKampanj 85,28 kr · 1 sep–7 sep · Coop Stora Sundsvall106,08 kr · 3 juli–4 juli · Coop Stora Sundsvall103,25 kr · 4 juli–8 juli · Coop Stora Sundsvall87,28 kr · 8 juli–23 juli · Coop Stora Sundsvall87,28 kr · 31 aug–29 sep · Coop Stora Sundsvall85 kr93 kr101 kr109 krjuliaugsepoktEj listad efter 23 juli · Coop Stora SundsvallEj listad efter 29 sep · Coop Stora SundsvallKampanj 85,28 kr · 1 sep–7 sep · Coop Stora Sundsvall106,08 kr · 3 juli–4 juli · Coop Stora Sundsvall103,25 kr · 4 juli–8 juli · Coop Stora Sundsvall87,28 kr · 8 juli–23 juli · Coop Stora Sundsvall87,28 kr · 31 aug–29 sep · Coop Stora Sundsvall
Coop Stora Sundsvallkampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Sundsvall · Gesällvägen 5 · 85753 Sundsvall

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2320052200004 · Alla butiker med varan

Tyck till