Primat

Scan Picnicbog på Coop Torvalla, Östersund

SCAN · 1000 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 dagar sedan.

  1. 1 Coop Torvalla↗ Östersund · pris ändrat 2 dagar sedan pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Torvalla, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Östersund↗ 3,0 km · Östersund · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg

Lägst pris i landet

162 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Huddinge↗ Huddinge · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Åkersberga↗ Åkersberga · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Tumba↗ Tumba · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Barkarby↗ Järfälla · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1220 g pris 85 kr jämförpris 70 kr/kg

156 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

85 kr92 kr99 kr106 krjuliaugsepoktKampanj 85,28 kr · 1 sep–7 sep · Coop TorvallaKampanj 85,28 kr · 14 sep–21 sep · Coop Torvalla103,25 kr · 29 juni–8 juli · Coop Torvalla87,28 kr · 8 juli–30 sep · Coop Torvalla85,34 kr · 30 sep–2 okt · Coop Torvalla85 kr92 kr99 kr106 krjuliaugsepoktKampanj 85,28 kr · 1 sep–7 sep · Coop TorvallaKampanj 85,28 kr · 14 sep–21 sep · Coop Torvalla103,25 kr · 29 juni–8 juli · Coop Torvalla87,28 kr · 8 juli–30 sep · Coop Torvalla85,34 kr · 30 sep–2 okt · Coop Torvalla
Coop Torvallakampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Torvalla · Barkvägen 2 · 83172 Östersund

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2320052200004 · Alla butiker med varan

Tyck till