Primat

SCAN Oxfilé Bit

SCAN · 750 g

Billigast 575 kr/kg på Hemköp Gnesta Dansutvägen · ca 431 kr/st

Du sparar 51 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

27 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Gnesta Dansutvägen↗ Gnesta · pris ändrat 3 veckor sedan pris 431 kr jämförpris 575 kr/kg
  2. 2 Coop Torsby↗ Torsby · pris ändrat 11 veckor sedan förp. 850 g pris 473 kr jämförpris 557 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Ersboda↗ Umeå · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 850 g pris 473 kr jämförpris 557 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Östersund↗ Östersund · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 850 g pris 473 kr jämförpris 557 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Sundsvall↗ Sundsvall · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 850 g pris 473 kr jämförpris 557 kr/kg

22 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

421 kr426 kr431 kr436 krjuliaugsep421,80 kr · 27 juni–13 juli · Hemköp Gnesta Dansutvägen434,25 kr · 13 juli–7 sep · Hemköp Gnesta Dansutvägen431,25 kr · 7 sep–30 sep · Hemköp Gnesta Dansutvägen421 kr426 kr431 kr436 krjuliaugsep421,80 kr · 27 juni–13 juli · Hemköp Gnesta Dansutvägen434,25 kr · 13 juli–7 sep · Hemköp Gnesta Dansutvägen431,25 kr · 7 sep–30 sep · Hemköp Gnesta Dansutvägen
Hemköp Gnesta Dansutvägen

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 2320275400007 · Oxfilé – pris idag

Tyck till