Primat

Scan Lammracks Sverige

Scan · 844 g

Billigast 520 kr/kg på Coop Stora Stuvsta · ca 286 kr/st

Du sparar 241 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

74 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Stuvsta↗ Huddinge · pris ändrat 15 veckor sedan förp. 550 g pris 286 kr jämförpris 520 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Arninge↗ Täby · pris ändrat 23 veckor sedan förp. 550 g pris 286 kr jämförpris 520 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 550 g pris 286 kr jämförpris 520 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Orminge↗ Saltsjö-Boo · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 550 g pris 286 kr jämförpris 520 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Spånga↗ Spånga · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 550 g pris 286 kr jämförpris 520 kr/kg

69 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

285 kr286 krjuliaugsepokt285,77 kr · 30 juni–3 okt · Coop Stora Stuvsta285 kr286 krjuliaugsepokt285,77 kr · 30 juni–3 okt · Coop Stora Stuvsta
Coop Stora Stuvsta

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 2320871100004

Tyck till