Primat

Dalsjöfors Porchetta på Willys Örnsköldsvik

Dalsjöfors · 1400 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Örnsköldsvik↗ Örnsköldsvik · pris ändrat 4 veckor sedan pris 120 kr jämförpris 100 kr/kg

Lägst pris i landet

234 butiker har varan

  1. 1 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 1200 g pris 120 kr jämförpris 100 kr/kg
  2. 2 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 1200 g pris 120 kr jämförpris 100 kr/kg
  3. 3 Willys Kungälv Komarken↗ Kungälv · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 1200 g pris 120 kr jämförpris 100 kr/kg
  4. 4 Willys Lidköping Framnäs↗ Lidköping · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 1200 g pris 120 kr jämförpris 100 kr/kg
  5. 5 Willys Trollhättan Hojum↗ Trollhättan · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 1200 g pris 120 kr jämförpris 100 kr/kg

228 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

107 kr113 kr119 kr125 krjuliaugsepoktKampanj 107,88 kr · 24 aug–31 aug · Willys Örnsköldsvik123,78 kr · 29 juni–1 juli · Willys Örnsköldsvik119,88 kr · 1 juli–2 okt · Willys Örnsköldsvik107 kr113 kr119 kr125 krjuliaugsepoktKampanj 107,88 kr · 24 aug–31 aug · Willys Örnsköldsvik123,78 kr · 29 juni–1 juli · Willys Örnsköldsvik119,88 kr · 1 juli–2 okt · Willys Örnsköldsvik
Willys Örnsköldsvikkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Örnsköldsvik · Terminalvägen 3a · 89151 Örnsköldsvik

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 2330035400000 · Alla butiker med varan

Tyck till