Primat

Dalsjöfors Porchetta på Willys Sollentuna Rotebro

Dalsjöfors · 1400 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Sollentuna Rotebro↗ Sollentuna · pris ändrat 4 veckor sedan pris 120 kr jämförpris 100 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Sollentuna Rotebro, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Häggvik↗ 3,5 km · Sollentuna · pris ändrat 7 veckor sedan pris 140 kr jämförpris 100 kr/kg

Lägst pris i landet

234 butiker har varan

  1. 1 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 1200 g pris 120 kr jämförpris 100 kr/kg
  2. 2 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 1200 g pris 120 kr jämförpris 100 kr/kg
  3. 3 Willys Kungälv Komarken↗ Kungälv · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 1200 g pris 120 kr jämförpris 100 kr/kg
  4. 4 Willys Lidköping Framnäs↗ Lidköping · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 1200 g pris 120 kr jämförpris 100 kr/kg
  5. 5 Willys Trollhättan Hojum↗ Trollhättan · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 1200 g pris 120 kr jämförpris 100 kr/kg

228 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

107 kr113 kr119 kr125 krjuliaugsepoktKampanj 107,88 kr · 24 aug–31 aug · Willys Sollentuna Rotebro123,78 kr · 29 juni–1 juli · Willys Sollentuna Rotebro119,88 kr · 1 juli–2 okt · Willys Sollentuna Rotebro107 kr113 kr119 kr125 krjuliaugsepoktKampanj 107,88 kr · 24 aug–31 aug · Willys Sollentuna Rotebro123,78 kr · 29 juni–1 juli · Willys Sollentuna Rotebro119,88 kr · 1 juli–2 okt · Willys Sollentuna Rotebro
Willys Sollentuna Rotebrokampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Sollentuna Rotebro · Konsumentvägen 1 · 19268 Sollentuna

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2330035400000 · Alla butiker med varan

Tyck till