Primat

DALSJÖFORS Fläsklägg Rimmad/Benfri

DALSJÖFORS · 5400 g

Billigast 76 kr/kg på Coop Stora Falkenberg · ca 68 kr/st

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

41 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Falkenberg↗ Falkenberg · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 900 g pris 68 kr jämförpris 76 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Arninge↗ Täby · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 900 g pris 68 kr jämförpris 76 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Visby↗ Visby · pris ändrat förra veckan förp. 900 g pris 68 kr jämförpris 76 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Finspång↗ Finspång · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 900 g pris 68 kr jämförpris 76 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Ingelsta↗ Norrköping · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 900 g pris 68 kr jämförpris 76 kr/kg

36 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

68 kr69 krjuliaugsepEj listad efter 6 aug · Coop Stora FalkenbergEj listad efter 24 sep · Coop Stora Falkenberg68,09 kr · 10 juli–6 aug · Coop Stora Falkenberg68,09 kr · 15 aug–24 sep · Coop Stora Falkenberg68,09 kr · 26 sep–30 sep · Coop Stora Falkenberg68 kr69 krjuliaugsepEj listad efter 6 aug · Coop Stora FalkenbergEj listad efter 24 sep · Coop Stora Falkenberg68,09 kr · 10 juli–6 aug · Coop Stora Falkenberg68,09 kr · 15 aug–24 sep · Coop Stora Falkenberg68,09 kr · 26 sep–30 sep · Coop Stora Falkenberg
Coop Stora Falkenberg✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 2330065200007 · Äggpris idag

Tyck till