Primat

Arla Ko Präst Mellanlagrad 31% på Willys Sollentuna Rotebro

ARLA KO · 670 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Willys Sollentuna Rotebro↗ Sollentuna · pris ändrat 2 veckor sedan pris 75 kr jämförpris 112 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Sollentuna Rotebro, billigast först.

  1. 1 Coop Bredden↗ 2,9 km · Upplands Väsby · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 720 g ordinarie 88 kr pris 61 kr jämförpris 85 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Häggvik↗ 3,5 km · Sollentuna · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 720 g ordinarie 84 kr pris 61 kr jämförpris 85 kr/kg
  3. 3 Hemköp Sollentuna Rotehallen↗ 650 m · Sollentuna · pris ändrat förra veckan pris 98 kr jämförpris 147 kr/kg

Lägst pris i landet

736 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Uppsala Rosendal↗ Uppsala · pris ändrat förra veckan pris 57 kr jämförpris 85 kr/kg
  2. 2 Hemköp Järfälla Stäket↗ Järfälla · pris ändrat förra veckan pris 57 kr jämförpris 85 kr/kg
  3. 3 Hemköp Malmö Kronprinsen↗ Malmö · pris ändrat förra veckan pris 57 kr jämförpris 85 kr/kg
  4. 4 Hemköp Lund Karhögstorg↗ Lund · pris ändrat förra veckan pris 57 kr jämförpris 85 kr/kg
  5. 5 Hemköp Stockholm Skanstull↗ Stockholm · pris ändrat förra veckan pris 57 kr jämförpris 85 kr/kg

730 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

50 kr59 kr68 kr77 krjuliaugsepKampanj 53,53 kr · 29 juni–6 juli · Willys Sollentuna RotebroKampanj 50,18 kr · 10 aug–17 aug · Willys Sollentuna RotebroKampanj 50,12 kr · 7 sep–14 sep · Willys Sollentuna Rotebro75,64 kr · 25 juni–6 juli · Willys Sollentuna Rotebro · medlem 53,53 kr74,97 kr · 6 juli–28 sep · Willys Sollentuna Rotebro50 kr59 kr68 kr77 krjuliaugsepKampanj 53,53 kr · 29 juni–6 juli · Willys Sollentuna RotebroKampanj 50,18 kr · 10 aug–17 aug · Willys Sollentuna RotebroKampanj 50,12 kr · 7 sep–14 sep · Willys Sollentuna Rotebro75,64 kr · 25 juni–6 juli · Willys Sollentuna Rotebro · medlem 53,53 kr74,97 kr · 6 juli–28 sep · Willys Sollentuna Rotebro
Willys Sollentuna Rotebrokampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Sollentuna Rotebro · Konsumentvägen 1 · 19268 Sollentuna

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 2340415200007 · Alla butiker med varan

Tyck till