Primat

Naturkött® Oxfilé på Coop Stora Valbo

NATURKÖTT · 1800 g

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

Lägst pris i landet

202 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Varberg↗ Varberg · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Haninge↗ Haninge · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  3. 3 Coop Hämta Kvarteret Tärnan↗ Varberg · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  4. 4 Willys Jönköping Råslätt↗ Jönköping · pris ändrat 4 veckor sedan pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg
  5. 5 Willys Linköping Skäggetorp↗ Linköping · pris ändrat 4 veckor sedan pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg

197 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

526 kr527 krjuliaugsepoktEj listad efter 28 sep · Coop Stora Valbo526,40 kr · 21 sep–28 sep · Coop Stora Valbo526 kr527 krjuliaugsepoktEj listad efter 28 sep · Coop Stora Valbo526,40 kr · 21 sep–28 sep · Coop Stora Valbo
Coop Stora Valbo✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

Stora Coop Valbo · Valbo Köpcentrum · 81832 Valbo

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 2373717600008 · Alla butiker med varan · Oxfilé – pris idag

Tyck till