Primat

Naturkött Oxfilé Hel Brasilien på Willys Malmö Katrinelund

NATURKÖTT · 1800 g

Pris i butiken

Pris ändrat 5 dagar sedan.

  1. 1 Willys Malmö Katrinelund↗ Malmö · pris ändrat 5 dagar sedan pris 664 kr jämförpris 369 kr/kg

Lägst pris i landet

202 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Varberg↗ Varberg · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Haninge↗ Haninge · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  3. 3 Coop Hämta Kvarteret Tärnan↗ Varberg · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  4. 4 Willys Jönköping Råslätt↗ Jönköping · pris ändrat 4 veckor sedan pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg
  5. 5 Willys Linköping Skäggetorp↗ Linköping · pris ändrat 4 veckor sedan pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg

196 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

482 kr543 kr604 kr665 krjuliaugsepoktEj listad efter 5 juli · Willys Malmö KatrinelundEj listad efter 14 aug · Willys Malmö KatrinelundEj listad efter 14 sep · Willys Malmö KatrinelundKampanj 482,40 kr · 17 juli–20 juli · Willys Malmö KatrinelundKampanj 494,82 kr · 31 aug–7 sep · Willys Malmö KatrinelundKampanj 494,64 kr · 24 sep–28 sep · Willys Malmö Katrinelund664,20 kr · 30 juni–5 juli · Willys Malmö Katrinelund664,20 kr · 12 juli–20 juli · Willys Malmö Katrinelund · medlem 482,40 kr657 kr · 20 juli–27 juli · Willys Malmö Katrinelund495 kr · 27 juli–3 aug · Willys Malmö Katrinelund657 kr · 3 aug–14 aug · Willys Malmö Katrinelund657 kr · 30 aug–14 sep · Willys Malmö Katrinelund657 kr · 24 sep–28 sep · Willys Malmö Katrinelund · medlem 494,64 kr664,20 kr · 28 sep–3 okt · Willys Malmö Katrinelund482 kr543 kr604 kr665 krjuliaugsepoktEj listad efter 5 juli · Willys Malmö KatrinelundEj listad efter 14 aug · Willys Malmö KatrinelundEj listad efter 14 sep · Willys Malmö KatrinelundKampanj 482,40 kr · 17 juli–20 juli · Willys Malmö KatrinelundKampanj 494,82 kr · 31 aug–7 sep · Willys Malmö KatrinelundKampanj 494,64 kr · 24 sep–28 sep · Willys Malmö Katrinelund664,20 kr · 30 juni–5 juli · Willys Malmö Katrinelund664,20 kr · 12 juli–20 juli · Willys Malmö Katrinelund · medlem 482,40 kr657 kr · 20 juli–27 juli · Willys Malmö Katrinelund495 kr · 27 juli–3 aug · Willys Malmö Katrinelund657 kr · 3 aug–14 aug · Willys Malmö Katrinelund657 kr · 30 aug–14 sep · Willys Malmö Katrinelund657 kr · 24 sep–28 sep · Willys Malmö Katrinelund · medlem 494,64 kr664,20 kr · 28 sep–3 okt · Willys Malmö Katrinelund
Willys Malmö Katrinelundkampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Malmö Katrinelund · Celsiusgatan 38 · 21214 Malmö

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2373717600008 · Alla butiker med varan · Oxfilé – pris idag

Tyck till