Primat

Naturkött Oxfilé Hel Brasilien på Willys Sala Ängshagen

NATURKÖTT · 1800 g

Pris i butiken

Pris ändrat igår.

  1. 1 Willys Sala Ängshagen↗ Sala · pris ändrat igår pris 664 kr jämförpris 369 kr/kg

Lägst pris i landet

204 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Varberg↗ Varberg · pris ändrat igår förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Haninge↗ Haninge · pris ändrat igår förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  3. 3 Coop Hämta Kvarteret Tärnan↗ Varberg · pris ändrat igår förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  4. 4 Willys Jönköping Råslätt↗ Jönköping · pris ändrat 4 veckor sedan pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg
  5. 5 Willys Linköping Skäggetorp↗ Linköping · pris ändrat 4 veckor sedan pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg

198 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

482 kr543 kr604 kr665 krjuliaugsepEj listad efter 13 aug · Willys Sala ÄngshagenEj listad efter 8 sep · Willys Sala ÄngshagenKampanj 482,40 kr · 17 juli–20 juli · Willys Sala ÄngshagenKampanj 494,64 kr · 25 sep–28 sep · Willys Sala Ängshagen664,20 kr · 17 juli–20 juli · Willys Sala Ängshagen · medlem 482,40 kr657 kr · 20 juli–27 juli · Willys Sala Ängshagen495 kr · 27 juli–3 aug · Willys Sala Ängshagen657 kr · 3 aug–13 aug · Willys Sala Ängshagen584 kr · 31 aug–8 sep · Willys Sala Ängshagen584 kr · 24 sep–25 sep · Willys Sala Ängshagen657 kr · 25 sep–28 sep · Willys Sala Ängshagen · medlem 494,64 kr664,20 kr · 28 sep–28 sep · Willys Sala Ängshagen482 kr543 kr604 kr665 krjuliaugsepEj listad efter 13 aug · Willys Sala ÄngshagenEj listad efter 8 sep · Willys Sala ÄngshagenKampanj 482,40 kr · 17 juli–20 juli · Willys Sala ÄngshagenKampanj 494,64 kr · 25 sep–28 sep · Willys Sala Ängshagen664,20 kr · 17 juli–20 juli · Willys Sala Ängshagen · medlem 482,40 kr657 kr · 20 juli–27 juli · Willys Sala Ängshagen495 kr · 27 juli–3 aug · Willys Sala Ängshagen657 kr · 3 aug–13 aug · Willys Sala Ängshagen584 kr · 31 aug–8 sep · Willys Sala Ängshagen584 kr · 24 sep–25 sep · Willys Sala Ängshagen657 kr · 25 sep–28 sep · Willys Sala Ängshagen · medlem 494,64 kr664,20 kr · 28 sep–28 sep · Willys Sala Ängshagen
Willys Sala Ängshagenkampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Sala Ängshagen · Gymnasiegatan 5 · 73332 Sala

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 2373717600008 · Alla butiker med varan · Oxfilé – pris idag

Tyck till