Primat

Naturkött Oxfilé Hel Brasilien på Willys Stockholm Vinsta, Vällingby

NATURKÖTT · 1800 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Stockholm Vinsta↗ Vällingby · pris ändrat 4 veckor sedan pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg

Lägst pris i landet

201 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Varberg↗ Varberg · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Haninge↗ Haninge · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  3. 3 Coop Hämta Kvarteret Tärnan↗ Varberg · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  4. 4 Willys Jönköping Råslätt↗ Jönköping · pris ändrat 4 veckor sedan pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg
  5. 5 Willys Linköping Skäggetorp↗ Linköping · pris ändrat 4 veckor sedan pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg

195 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

584 kr585 krjuliaugsepokt584 kr · 31 aug–1 okt · Willys Stockholm Vinsta584 kr585 krjuliaugsepokt584 kr · 31 aug–1 okt · Willys Stockholm Vinsta
Willys Stockholm Vinsta

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

Willys Stockholm Vinsta · Sorterargatan 23 · 16250 Vällingby

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 2373717600008 · Alla butiker med varan · Oxfilé – pris idag

Tyck till