Primat

Naturkött Oxfilé Hel Brasilien på Willys Olofström

NATURKÖTT · 1800 g

Pris i butiken

Pris ändrat igår.

  1. 1 Willys Olofström↗ Olofström · pris ändrat igår pris 664 kr jämförpris 369 kr/kg

Lägst pris i landet

201 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Varberg↗ Varberg · pris ändrat igår förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Haninge↗ Haninge · pris ändrat igår förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  3. 3 Coop Hämta Kvarteret Tärnan↗ Varberg · pris ändrat igår förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  4. 4 Willys Jönköping Råslätt↗ Jönköping · pris ändrat 4 veckor sedan pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg
  5. 5 Willys Linköping Skäggetorp↗ Linköping · pris ändrat 4 veckor sedan pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg

195 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

482 kr543 kr604 kr665 krjuliaugsepEj listad efter 28 juni · Willys OlofströmEj listad efter 19 aug · Willys OlofströmEj listad efter 14 sep · Willys OlofströmKampanj 482,40 kr · 16 juli–20 juli · Willys OlofströmKampanj 494,82 kr · 31 aug–7 sep · Willys OlofströmKampanj 494,64 kr · 26 sep–28 sep · Willys Olofström664,20 kr · 26 juni–28 juni · Willys Olofström664,20 kr · 10 juli–20 juli · Willys Olofström · medlem 482,40 kr657 kr · 20 juli–27 juli · Willys Olofström495 kr · 27 juli–3 aug · Willys Olofström657 kr · 3 aug–19 aug · Willys Olofström657 kr · 27 aug–14 sep · Willys Olofström584 kr · 24 sep–26 sep · Willys Olofström657 kr · 26 sep–28 sep · Willys Olofström · medlem 494,64 kr664,20 kr · 28 sep–29 sep · Willys Olofström482 kr543 kr604 kr665 krjuliaugsepEj listad efter 28 juni · Willys OlofströmEj listad efter 19 aug · Willys OlofströmEj listad efter 14 sep · Willys OlofströmKampanj 482,40 kr · 16 juli–20 juli · Willys OlofströmKampanj 494,82 kr · 31 aug–7 sep · Willys OlofströmKampanj 494,64 kr · 26 sep–28 sep · Willys Olofström664,20 kr · 26 juni–28 juni · Willys Olofström664,20 kr · 10 juli–20 juli · Willys Olofström · medlem 482,40 kr657 kr · 20 juli–27 juli · Willys Olofström495 kr · 27 juli–3 aug · Willys Olofström657 kr · 3 aug–19 aug · Willys Olofström657 kr · 27 aug–14 sep · Willys Olofström584 kr · 24 sep–26 sep · Willys Olofström657 kr · 26 sep–28 sep · Willys Olofström · medlem 494,64 kr664,20 kr · 28 sep–29 sep · Willys Olofström
Willys Olofströmkampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Olofström · Södra Kyrkhultsvägen 3 · 29332 Olofström

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2373717600008 · Alla butiker med varan · Oxfilé – pris idag

Tyck till