Primat

Naturkött Oxfilé Hel Brasilien på Willys Älvängen Handelsplats

NATURKÖTT · 1800 g

Pris i butiken

Pris ändrat 3 dagar sedan.

  1. 1 Willys Älvängen Handelsplats↗ Älvängen · pris ändrat 3 dagar sedan pris 664 kr jämförpris 369 kr/kg

Lägst pris i landet

201 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Varberg↗ Varberg · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Haninge↗ Haninge · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  3. 3 Coop Hämta Kvarteret Tärnan↗ Varberg · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  4. 4 Willys Jönköping Råslätt↗ Jönköping · pris ändrat 4 veckor sedan pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg
  5. 5 Willys Linköping Skäggetorp↗ Linköping · pris ändrat 4 veckor sedan pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg

195 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

482 kr543 kr604 kr665 krjuliaugsepoktEj listad efter 5 juli · Willys Älvängen HandelsplatsEj listad efter 15 sep · Willys Älvängen HandelsplatsKampanj 482,40 kr · 16 juli–20 juli · Willys Älvängen HandelsplatsKampanj 494,82 kr · 31 aug–7 sep · Willys Älvängen HandelsplatsKampanj 494,64 kr · 24 sep–28 sep · Willys Älvängen Handelsplats664,20 kr · 28 juni–5 juli · Willys Älvängen Handelsplats664,20 kr · 10 juli–20 juli · Willys Älvängen Handelsplats · medlem 482,40 kr657 kr · 20 juli–27 juli · Willys Älvängen Handelsplats495 kr · 27 juli–3 aug · Willys Älvängen Handelsplats657 kr · 3 aug–15 sep · Willys Älvängen Handelsplats657 kr · 24 sep–28 sep · Willys Älvängen Handelsplats · medlem 494,64 kr664,20 kr · 28 sep–1 okt · Willys Älvängen Handelsplats482 kr543 kr604 kr665 krjuliaugsepoktEj listad efter 5 juli · Willys Älvängen HandelsplatsEj listad efter 15 sep · Willys Älvängen HandelsplatsKampanj 482,40 kr · 16 juli–20 juli · Willys Älvängen HandelsplatsKampanj 494,82 kr · 31 aug–7 sep · Willys Älvängen HandelsplatsKampanj 494,64 kr · 24 sep–28 sep · Willys Älvängen Handelsplats664,20 kr · 28 juni–5 juli · Willys Älvängen Handelsplats664,20 kr · 10 juli–20 juli · Willys Älvängen Handelsplats · medlem 482,40 kr657 kr · 20 juli–27 juli · Willys Älvängen Handelsplats495 kr · 27 juli–3 aug · Willys Älvängen Handelsplats657 kr · 3 aug–15 sep · Willys Älvängen Handelsplats657 kr · 24 sep–28 sep · Willys Älvängen Handelsplats · medlem 494,64 kr664,20 kr · 28 sep–1 okt · Willys Älvängen Handelsplats
Willys Älvängen Handelsplatskampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Älvängen Handelsplats · Svenstorpsvägen 12-14 · 44638 Älvängen

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 2373717600008 · Alla butiker med varan · Oxfilé – pris idag

Tyck till