Naturkött Oxfilé Hel Brasilien på Willys Huddinge Flemingsberg
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 4 veckor sedan.
- 1 Willys Huddinge Flemingsberg↗ pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg
Lägst pris i landet
201 butiker har varan
- 1 Coop Stora Varberg↗ förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
- 2 Coop Stora Haninge↗ förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
- 3 Coop Hämta Kvarteret Tärnan↗ förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
- 4 Willys Jönköping Råslätt↗ pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg
- 5 Willys Linköping Skäggetorp↗ pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Huddinge Flemingsberg
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.
Willys Huddinge Flemingsberg · Röntgenvägen 7 · 14152 Huddinge
EAN 2373717600008 · Alla butiker med varan · Oxfilé – pris idag
