Primat

Naturkött Oxfilé Hel Brasilien på Willys Vimmerby Allen

NATURKÖTT · 1800 g

Pris i butiken

Pris ändrat 3 dagar sedan.

  1. 1 Willys Vimmerby Allen↗ Vimmerby · pris ändrat 3 dagar sedan pris 664 kr jämförpris 369 kr/kg

Lägst pris i landet

201 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Varberg↗ Varberg · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Haninge↗ Haninge · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  3. 3 Coop Hämta Kvarteret Tärnan↗ Varberg · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 1600 g pris 581 kr jämförpris 363 kr/kg
  4. 4 Willys Jönköping Råslätt↗ Jönköping · pris ändrat 4 veckor sedan pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg
  5. 5 Willys Linköping Skäggetorp↗ Linköping · pris ändrat 4 veckor sedan pris 584 kr jämförpris 324 kr/kg

195 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

482 kr543 kr604 kr665 krjuliaugsepoktEj listad efter 28 juni · Willys Vimmerby AllenEj listad efter 15 aug · Willys Vimmerby AllenEj listad efter 16 sep · Willys Vimmerby AllenKampanj 482,40 kr · 16 juli–20 juli · Willys Vimmerby AllenKampanj 494,82 kr · 3 sep–7 sep · Willys Vimmerby AllenKampanj 494,64 kr · 24 sep–28 sep · Willys Vimmerby Allen664,20 kr · 28 juni–28 juni · Willys Vimmerby Allen664,20 kr · 10 juli–20 juli · Willys Vimmerby Allen · medlem 482,40 kr657 kr · 20 juli–27 juli · Willys Vimmerby Allen495 kr · 27 juli–3 aug · Willys Vimmerby Allen657 kr · 3 aug–15 aug · Willys Vimmerby Allen584 kr · 31 aug–3 sep · Willys Vimmerby Allen657 kr · 3 sep–16 sep · Willys Vimmerby Allen657 kr · 20 sep–28 sep · Willys Vimmerby Allen · medlem 494,64 kr664,20 kr · 28 sep–1 okt · Willys Vimmerby Allen482 kr543 kr604 kr665 krjuliaugsepoktEj listad efter 28 juni · Willys Vimmerby AllenEj listad efter 15 aug · Willys Vimmerby AllenEj listad efter 16 sep · Willys Vimmerby AllenKampanj 482,40 kr · 16 juli–20 juli · Willys Vimmerby AllenKampanj 494,82 kr · 3 sep–7 sep · Willys Vimmerby AllenKampanj 494,64 kr · 24 sep–28 sep · Willys Vimmerby Allen664,20 kr · 28 juni–28 juni · Willys Vimmerby Allen664,20 kr · 10 juli–20 juli · Willys Vimmerby Allen · medlem 482,40 kr657 kr · 20 juli–27 juli · Willys Vimmerby Allen495 kr · 27 juli–3 aug · Willys Vimmerby Allen657 kr · 3 aug–15 aug · Willys Vimmerby Allen584 kr · 31 aug–3 sep · Willys Vimmerby Allen657 kr · 3 sep–16 sep · Willys Vimmerby Allen657 kr · 20 sep–28 sep · Willys Vimmerby Allen · medlem 494,64 kr664,20 kr · 28 sep–1 okt · Willys Vimmerby Allen
Willys Vimmerby Allenkampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Vimmerby Allen · Vimmerbyallén 11 · 59840 Vimmerby

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 2373717600008 · Alla butiker med varan · Oxfilé – pris idag

Tyck till