Naturkött Entrecôte Bit Brasilien på Willys Nybro
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 9 veckor sedan.
- 1 Willys Nybro↗ pris 225 kr jämförpris 225 kr/kg
Lägst pris i landet
341 butiker har varan
- 1 Coop Stora Avion↗ förp. 900 g pris 203 kr jämförpris 225 kr/kg
- 2 Coop Holmsund↗ förp. 900 g pris 203 kr jämförpris 225 kr/kg
- 3 Coop Hörnefors↗ förp. 900 g pris 203 kr jämförpris 225 kr/kg
- 4 Coop Röbäck↗ förp. 900 g pris 203 kr jämförpris 225 kr/kg
- 5 Coop Teg↗ förp. 900 g pris 203 kr jämförpris 225 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Nybro
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.
Willys Nybro · Stora Nygatan 6 · 38230 Nybro
EAN 2373719300005 · Alla butiker med varan · Entrecôte – pris idag
