Primat

Naturkött Entrecôte Bit Brasilien på Willys Älvängen Handelsplats

NATURKÖTT · 1000 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Älvängen Handelsplats↗ Älvängen · pris ändrat 4 veckor sedan pris 225 kr jämförpris 225 kr/kg

Lägst pris i landet

341 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Avion↗ Umeå · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 900 g pris 203 kr jämförpris 225 kr/kg
  2. 2 Coop Holmsund↗ Holmsund · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 900 g pris 203 kr jämförpris 225 kr/kg
  3. 3 Coop Hörnefors↗ Hörnefors · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 900 g pris 203 kr jämförpris 225 kr/kg
  4. 4 Coop Röbäck↗ Röbäck · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 900 g pris 203 kr jämförpris 225 kr/kg
  5. 5 Coop Teg↗ Umeå · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 900 g pris 203 kr jämförpris 225 kr/kg

335 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

174 kr191 kr208 kr225 krjuliaugsepoktKampanj 179 kr · 29 juni–6 juli · Willys Älvängen HandelsplatsKampanj 175 kr · 30 juli–3 aug · Willys Älvängen HandelsplatsKampanj 174 kr · 24 aug–31 aug · Willys Älvängen Handelsplats225 kr · 28 juni–1 okt · Willys Älvängen Handelsplats174 kr191 kr208 kr225 krjuliaugsepoktKampanj 179 kr · 29 juni–6 juli · Willys Älvängen HandelsplatsKampanj 175 kr · 30 juli–3 aug · Willys Älvängen HandelsplatsKampanj 174 kr · 24 aug–31 aug · Willys Älvängen Handelsplats225 kr · 28 juni–1 okt · Willys Älvängen Handelsplats
Willys Älvängen Handelsplatskampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Älvängen Handelsplats · Svenstorpsvägen 12-14 · 44638 Älvängen

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2373719300005 · Alla butiker med varan · Entrecôte – pris idag

Tyck till