Primat

Köttkultur Ryggbiff Nötkött Australien Gräs & Spannmål på Willys Lidköping Framnäs

KÖTTKULTUR · 300 g

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Willys Lidköping Framnäs↗ Lidköping · pris ändrat 3 veckor sedan pris 153 kr jämförpris 509 kr/kg

Lägst pris i landet

89 butiker har varan

  1. 1 Coop Daglivs↗ Stockholm · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 240 g pris 129 kr jämförpris 539 kr/kg
  2. 2 Coop Vipans Gränd Skövde↗ Skövde · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 240 g pris 129 kr jämförpris 539 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Örnsköldsvik↗ Örnsköldsvik · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 240 g pris 136 kr jämförpris 567 kr/kg
  4. 4 Coop Hörnett↗ Domsjö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 240 g pris 136 kr jämförpris 567 kr/kg
  5. 5 Coop City Örnsköldsvik↗ Örnsköldsvik · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 240 g pris 136 kr jämförpris 567 kr/kg

83 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

152 kr153 kr154 krjuliaugsepoktEj listad efter 5 juli · Willys Lidköping FramnäsEj listad efter 26 juli · Willys Lidköping FramnäsEj listad efter 14 aug · Willys Lidköping FramnäsEj listad efter 4 sep · Willys Lidköping Framnäs153,03 kr · 30 juni–1 juli · Willys Lidköping Framnäs152,70 kr · 1 juli–5 juli · Willys Lidköping Framnäs152,70 kr · 6 juli–26 juli · Willys Lidköping Framnäs152,70 kr · 28 juli–14 aug · Willys Lidköping Framnäs152,70 kr · 20 aug–4 sep · Willys Lidköping Framnäs152,70 kr · 6 sep–3 okt · Willys Lidköping Framnäs152 kr153 kr154 krjuliaugsepoktEj listad efter 5 juli · Willys Lidköping FramnäsEj listad efter 26 juli · Willys Lidköping FramnäsEj listad efter 14 aug · Willys Lidköping FramnäsEj listad efter 4 sep · Willys Lidköping Framnäs153,03 kr · 30 juni–1 juli · Willys Lidköping Framnäs152,70 kr · 1 juli–5 juli · Willys Lidköping Framnäs152,70 kr · 6 juli–26 juli · Willys Lidköping Framnäs152,70 kr · 28 juli–14 aug · Willys Lidköping Framnäs152,70 kr · 20 aug–4 sep · Willys Lidköping Framnäs152,70 kr · 6 sep–3 okt · Willys Lidköping Framnäs
Willys Lidköping Framnäs✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Lidköping Framnäs · Läckögatan 13 · 53160 Lidköping

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 2373782000000 · Alla butiker med varan

Tyck till