Primat

Köttkultur Ryggbiff Nötkött Australien Gräs & Spannmål på Willys Kiruna Centrum

KÖTTKULTUR · 300 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Kiruna Centrum↗ Kiruna · pris ändrat förra veckan pris 153 kr jämförpris 509 kr/kg

Lägst pris i landet

89 butiker har varan

  1. 1 Coop Daglivs↗ Stockholm · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 240 g pris 129 kr jämförpris 539 kr/kg
  2. 2 Coop Vipans Gränd Skövde↗ Skövde · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 240 g pris 129 kr jämförpris 539 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Örnsköldsvik↗ Örnsköldsvik · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 240 g pris 136 kr jämförpris 567 kr/kg
  4. 4 Coop Hörnett↗ Domsjö · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 240 g pris 136 kr jämförpris 567 kr/kg
  5. 5 Coop City Örnsköldsvik↗ Örnsköldsvik · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 240 g pris 136 kr jämförpris 567 kr/kg

83 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

152 kr153 krjuliaugsepokt152,70 kr · 22 sep–1 okt · Willys Kiruna Centrum152 kr153 krjuliaugsepokt152,70 kr · 22 sep–1 okt · Willys Kiruna Centrum
Willys Kiruna Centrum

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Kiruna Centrum · Storhandelsgatan 2 · 98130 Kiruna

Prisdata uppdaterad 2 dagar sedan.

EAN 2373782000000 · Alla butiker med varan

Tyck till