Primat

Köttkultur Entrecôte Nötkött Irland Gräs på Willys Göteborg Elisedal

KÖTTKULTUR · 270 g

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Willys Göteborg Elisedal↗ Göteborg · pris ändrat 3 veckor sedan pris 152 kr jämförpris 563 kr/kg

Lägst pris i landet

60 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Garnisonen Linköping↗ Linköping · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 210 g pris 105 kr jämförpris 501 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Arninge↗ Täby · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 210 g pris 111 kr jämförpris 529 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 210 g pris 111 kr jämförpris 529 kr/kg
  4. 4 Coop Daglivs↗ Stockholm · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 210 g pris 111 kr jämförpris 529 kr/kg
  5. 5 Coop Sydport Mariestad↗ Mariestad · pris ändrat igår förp. 210 g pris 111 kr jämförpris 529 kr/kg

54 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

152 kr153 krjuliaugsepEj listad efter 28 juni · Willys Göteborg ElisedalEj listad efter 7 aug · Willys Göteborg ElisedalEj listad efter 1 sep · Willys Göteborg Elisedal152,01 kr · 25 juni–28 juni · Willys Göteborg Elisedal152,01 kr · 30 juni–7 aug · Willys Göteborg Elisedal152,01 kr · 10 aug–1 sep · Willys Göteborg Elisedal152,01 kr · 2 sep–28 sep · Willys Göteborg Elisedal152 kr153 krjuliaugsepEj listad efter 28 juni · Willys Göteborg ElisedalEj listad efter 7 aug · Willys Göteborg ElisedalEj listad efter 1 sep · Willys Göteborg Elisedal152,01 kr · 25 juni–28 juni · Willys Göteborg Elisedal152,01 kr · 30 juni–7 aug · Willys Göteborg Elisedal152,01 kr · 10 aug–1 sep · Willys Göteborg Elisedal152,01 kr · 2 sep–28 sep · Willys Göteborg Elisedal
Willys Göteborg Elisedal✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Göteborg Elisedal · Scoutgatan 11 · 41265 Göteborg

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 2373782800006 · Alla butiker med varan

Tyck till