RITTER SPORT Crunchy Duo Chokladkaka
Billigast 49 kr på ICA Maxi Torslanda · 225 kr/kg
Du sparar 21 kr jämfört med dyraste butiken.
Spara som favoritVad kostar varan där du handlar?
Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.
Lägst pris i landet
91 butiker har varan
- 1 ICA Maxi Torslanda↗ förp. 218 g pris 49 kr jämförpris 225 kr/kg
- 2 ICA Maxi Umeå↗ förp. 218 g pris 49 kr jämförpris 225 kr/kg
- 3 ICA Maxi Jönköping↗ förp. 218 g pris 49 kr jämförpris 225 kr/kg
- 4 ICA Maxi Kristianstad↗ förp. 218 g pris 49 kr jämförpris 225 kr/kg
- 5 ICA Maxi Örebro Boglundsängen↗ förp. 218 g pris 49 kr jämförpris 225 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna för billigaste butiken.
ICA Maxi Torslanda
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisEAN 4000417663016 · Choklad – pris idag
