Primat

Robby Strawberry Ban Monsterbacke Kvarg på Willys Trelleborg Väst

ROBBY · 12 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Trelleborg Väst↗ Trelleborg · pris ändrat förra veckan pris 23 kr jämförpris 1,91 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Trelleborg Väst, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Trelleborg↗ 1,1 km · Trelleborg · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 600 g pris 24 kr jämförpris 39 kr/kg

Lägst pris i landet

465 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 16 veckor sedan förp. 600 g pris 22 kr jämförpris 37 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Haninge↗ Haninge · pris ändrat idag förp. 600 g pris 23 kr jämförpris 38 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Kiruna↗ Kiruna · pris ändrat förra veckan förp. 600 g pris 23 kr jämförpris 38 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 600 g pris 23 kr jämförpris 38 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 600 g pris 23 kr jämförpris 38 kr/kg

459 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

22 kr23 krjuliaugsepokt22,61 kr · 29 juni–23 sep · Willys Trelleborg Väst22,90 kr · 23 sep–2 okt · Willys Trelleborg Väst22 kr23 krjuliaugsepokt22,61 kr · 29 juni–23 sep · Willys Trelleborg Väst22,90 kr · 23 sep–2 okt · Willys Trelleborg Väst
Willys Trelleborg Väst

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Trelleborg Väst · Maskingatan 19 · 23166 Trelleborg

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 4002971186208 · Alla butiker med varan · Kvarg – pris idag

Tyck till