Primat

KINDER Pingu Milky Filling

KINDER · 4 st

Billigast 20 kr på ICA Maxi Torslanda · 167 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

111 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Torslanda↗ Torslanda · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 120 g ordinarie 24 kr pris 20 kr jämförpris 167 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Örebro Boglundsängen↗ Örebro · pris ändrat 25 veckor sedan 2 för 44krförp. 120 g ordinarie 24 kr pris 22 kr jämförpris 183 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Linköping↗ Linköping · pris ändrat 21 veckor sedan 2 för 46krförp. 120 g ordinarie 25 kr pris 23 kr jämförpris 192 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 120 g pris 24 kr jämförpris 196 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Burlöv↗ Arlöv · pris ändrat 12 veckor sedan förp. 120 g pris 24 kr jämförpris 196 kr/kg

106 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

20 kr22 kr24 kr26 krjuliaugsepokt24,13 kr · 28 juni–15 sep · ICA Maxi Torslanda20 kr · 15 sep–1 okt · ICA Maxi Torslanda20 kr22 kr24 kr26 krjuliaugsepokt24,13 kr · 28 juni–15 sep · ICA Maxi Torslanda20 kr · 15 sep–1 okt · ICA Maxi Torslanda
ICA Maxi Torslanda

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 4008400290423

Tyck till