Primat

Danonino Jordgubb Hallon Fruktkvarg på Willys Falkenberg Tånga

DANONINO · 4 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Falkenberg Tånga↗ Falkenberg · pris ändrat 4 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 5 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Falkenberg Tånga, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Falkenberg↗ 1,9 km · Falkenberg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 380 g pris 23 kr jämförpris 59 kr/kg

Lägst pris i landet

366 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg
  3. 3 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Västervik↗ Västervik · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 380 g pris 21 kr jämförpris 55 kr/kg

360 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

19 kr20 kr21 kr22 krjuliaugsep20,34 kr · 27 juni–1 juli · Willys Falkenberg Tånga19,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Falkenberg Tånga21,90 kr · 2 sep–30 sep · Willys Falkenberg Tånga19 kr20 kr21 kr22 krjuliaugsep20,34 kr · 27 juni–1 juli · Willys Falkenberg Tånga19,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Falkenberg Tånga21,90 kr · 2 sep–30 sep · Willys Falkenberg Tånga
Willys Falkenberg Tånga

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Falkenberg Tånga · Varbergsvägen 63 · 31136 Falkenberg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 4009700024985 · Alla butiker med varan · Kvarg – pris idag

Tyck till